Hepsiburada MSI AG32CQ monitör iadesi

bilalaky

Hectopat
Arkadaşlar merhaba pazartesi günü Hepsiburada.comdan başlıkta belirtilen monitörü aldım. Fakat çok büyük olduğu için bilgisayar masama sığmadı. 14 gün iade hakkımı kullanmak için Hepsiburada'ya yazdım fakat iade alınmamaktadır diye iletti müşteri temsilcisi. Ürün iadesi için servis iade raporu olmasını ilettiler. Bu nedir? Bu konu başından geçen tecrübeli olan yardımcı olabilir mi?

Merhaba, MSI Optix AG32cq 31.5" 144Hz 1ms (HDMI+display+DVI) wqhd Curved Gaming monitör ürünü paketinden açılması durumunda iade alınananmkatdır. Kurulumu yapılmış ya da kullanılmış ürünlerinin iade işlemi, yetkili servis raporu doğrultusunda yapılabilir. Ürününüzün kullanılmış/kurulumu yapılmış olmasından dolayı, ürün iadesi için servis iade raporunuz olmalıdır. İadeyle ilgili detaylı bilgiye web sitemizde yardım sayfasından veya Çözüm Merkezi linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürününüzün servis işlemleri için garanti belgesinde belirtilen teknik servisle iletişime geçmenizi rica ederim. Yetkili servis kontrolleri ardından iade raporu almanız durumunda işlemlerinizin tamamlanması için bize yeniden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmamı istediğiniz farklı bir konu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
14 gün içinde iade almak zorundalar. Tekrardan yazın, olmadı THH ile uğraşmanız gerekecek. Montajı servis yapmıyor sonuçta.

Geri
Yukarı