Hepsiburada para iadesi kaç günde gelir?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün WD Blue 1 TB'lık hard disk siparişi verdim. 350 TL idi fiyatı. Fakat siparişi verdikten birkaç saat sonra Visa kartı olanlara 50 TL indirim kampanyası geldi. 25 Temmuz akşamına kadar süresi var. Eğer halihazırda olan siparişi mi iptal edersem param ne kadar sürede gelir yarın akşamki kampanyaya yetişebilir miyim? Henüz kargoya verilmedi işlem aşamasında.

Para iade süreleri sanırım 5-8 iş günü.
Hatam varsa şimdiden özür dilerim.

Arkadaşlar, bugün WD Blue 1 TB'lık hard disk siparişi verdim. 350 TL idi fiyatı. Fakat siparişi verdikten birkaç saat sonra Visa kartı olanlara 50 TL indirim kampanyası geldi. 25 Temmuz akşamına kadar süresi var. Eğer halihazırda olan siparişi mi iptal edersem param ne kadar sürede gelir yarın akşamki kampanyaya yetişebilir miyim? Henüz kargoya verilmedi işlem aşamasında.

Aynı gün yine iade edebilirler, zaten kapalı her yer pazartesi açılıyor, her yer tatil. İptal et şansını dene. Ben kargoya verilmeden iptal ettim, bu ve bu gibi siteler de aynı gün iade oldu. Senin ki uzar mı garanti edemem tabii? Şimdi iptal etsen, iş günü içerisin de hesabına geri ödeme yapılabilir, olmadı tekrar sipariş verirsin pek kaybın olacağını zannetmem. Kampanyadan bilgim yok bu arada.

Aynı gün yine iade edebilirler, zaten kapalı her yer pazartesi açılıyor, her yer tatil. İptal et şansını dene. Ben kargoya verilmeden iptal ettim, bu ve bu gibi siteler de aynı gün iade oldu. Senin ki uzar mı garanti edemem tabii? Şimdi iptal etsen, iş günü içerisin de hesabına geri ödeme yapılabilir, olmadı tekrar sipariş verirsin pek kaybın olacağını zannetmem. Kampanyadan bilgim yok bu arada.

İptal et seçeneği gitmiş, sanırım elime geçmeden iade edemeyeceğim. 2 haftadır bekliyorum herhangi bir kampanya gelmedi bugün aldım 2 saat sonra geldi hep beni bulur zaten bu şanssızlıklar.

Şu an hazırlanmaya başladığı için iptal edemiyorum teslim aldıktan sonra iade etmesi falan muhtemelen uzun sürecek. Kampanyaya yetişemeyeceğim gibi.

Ben Papara kart kullanıyorum anında iade edildi.

Bende Papara kart kullanıyorum. Dün Hepsiburada'dan bazı şeyler aldım ama aldıktan hemen sonra siparişi iptal ettim. En geç 8 iş günü içerisinde iade edilecek diyor ama o para bana persembe günü lazım persembe gunune kadar gelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı