Hepsiburada "Şimdi Al, Şubat'ta Öde" kampanyası nasıl işler?

melandre

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Hepsiburada Şimdi Al şubat'ta Öde kampanyasından yararlanarak kredi kartı ile taksitli alışveriş yapmak istiyorum.

Örneğin 6.000TL'lik bir ürünü vade farksız aylık 1.000TL'lik taksitle alacağım. Şimdi al şubatta öde seçeneğini seçip ilerledikten sonra süreç nasıl işleyecek? Şubat'a kadar kredi kartımda borç gözükmeyecek, Şubat ayından itibaren 1.000 TL'lik borç mı gözükmeye başlayacak?

Bilgisi olan, kampanyadan yararlanan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Ben geçen sene bu işlemi yapmıştım durum şöyle:

Karttan çektiriyorsunuz kartta borç olarak gözüküyor ancak şubatta çekiyor ilk taksidi.

Üç ay ekstrada erteleme olarak faizsiz sıfır TL olarak görünür. İlk taksiti Şubat ayı ekstrasında 1000 TL olarak başlar ödemesi.

Peki böyle 3 ay boyunca kartta bu ücret görüneceği için kartın limitinin düşmesi gibi bir olay oluyor mu?

3 ay erteleme kampanyasından yararlanmadım. YK'nın erteleme görünürlülüğünü anlatmaya çalıştım. Birkaç ertelemeli işlemlerim var. Şimdi kontrol edeyim dedim ama hesapta çok taksit olduğu için çözemedim. Neticede alışveriş tutarını ilk aydan limitten düşecektir diye düşünüyorum.

3 ay erteleme kampanyasından yararlanmadım. Yk'nın erteleme görünürlülüğünü anlatmaya çalıştım. Birkaç ertelemeli işlemlerim var. Şimdi kontrol edeyim dedim ama hesapta çok taksit olduğu için çözemedim. Neticede alışveriş tutarını ilk aydan limitten düşecektir diye düşünüyorum.

Aslında cümleyi yanlış kurmuşum, şubata kadar olan sürede limit düşürecek mi diye soracaktım ama zaten cevabı vermişsiniz. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı