Hepsiburada ürün iade

Its only my echo

Hectopat
Hepsiburada'dan aldığım ürünü iade etmek için talep oluşturdum. Hepsijet adresime gelip ürünü alacaktı ama 3 gündür gelen yok. İadelerim kısmında iadeden vazgeçme ile ilgili bir şey yok. Nasıl göndericem Hepsiburada'ya? Hepsijet'e kaç kez mail gönderdim, "En kısa sürede adresinize uğrama yapılacaktır." yazdılar hala gelen olmadı. İade başvurusu güncellemesi de yapılmıyor. Hepsiburada maile cevap vermiyor. Telefonla arayınca da bot konuşması ile bilgi veriliyor sadece.

Kayıt ettiğiniz telefon numarasına link gelmesi gerek oradan tıklayıp gün seçiyorsunuz o gün içinde alıyorlar 2 hafta kadar önce aynı şekilde bir ürün iade etmiştim.

Hepsiburada'dan aldığım ürünü iade etmek için talep oluşturdum. HepsiJet adresime gelip ürünü alacaktı ama 3 gündür gelen yok. İadelerim kısmında iadeden vazgeçme ile ilgili bir şey yok. Nasıl göndereceğim Hepsiburada'ya? HepsiJet'e kaç kez mail gönderdim, "en kısa sürede adresinize uğrama yapılacaktır." Yazdılar hala gelen olmadı. İade başvurusu güncellemesi de yapılmıyor. Hepsiburada maile cevap vermiyor. Telefonla arayınca da bot konuşması ile bilgi veriliyor sadece.

Her gün arayıp rahatsız edin. Ve bir daha hespiburadadan ürün almayın. Ekşi sözlük, şikayetvar gibi sitelere şikayetinizi yazın, ve en önemlisi sizi dava edeceğim, tüketici hakları makemesine vereceğim deyin ve ürünü iade edin. Siz zaten iade başvurusu yapmışsınız arayıp dürtün onlarda iade talebinizi kabul etsin.

Hepsiburada'dan aldığım ürünü iade etmek için talep oluşturdum. Hepsijet adresime gelip ürünü alacaktı ama 3 gündür gelen yok. İadelerim kısmında iadeden vazgeçme ile ilgili bir şey yok. Nasıl göndericem Hepsiburada'ya? Hepsijet'e kaç kez mail gönderdim, "En kısa sürede adresinize uğrama yapılacaktır." yazdılar hala gelen olmadı. İade başvurusu güncellemesi de yapılmıyor. Hepsiburada maile cevap vermiyor. Telefonla arayınca da bot konuşması ile bilgi veriliyor sadece.
Hepsijet yavaştır çünkü kendi çalışanı değil dışardan isteyen kendi arabasıyla götürür kargoyu geç gelebilir.

Bende aynı sorunu mayıs ayında Aras Kargo'da yaşadım kurye kapınıza gelecek dedi ama 2 hafta geçmesine rağmen gelen giden olmadı 2 hafta sonunda da bir şey sipariş etmiştim Aras Kargo ile geliyordu. Kargo geldiğinde de sordum 2 haftadır kurye bekliyorum neden kimse gelmedi diye covid dolayısı ile adresten kargo alımı yapmıyoruz dedi gitti HepsiJet'te de aynı durum olabilir.

Hepsiburada'da Aras Kargo ile iade seçeneğide mevcut size bir kod veriyorlar 7 iş günü içerisinde gidip ürünü o kod ile iade ediyorsunuz.

Hepsiburada bir iyi bir kötü anlamıyorum vallahi. 1 ay önce önce bilgisayarıma aldığım fanlar azıcık ses yapıyor diye aldığım fanlar için iade talebi oluşturdum. Fanların bende kalmasını söyleyip, müşteri memnuniyeti açısından paramı kuruşu kuruşuna iade ettiler.

Hepsijet'e mail yolladım iadeyi iptal edeceğim almaya birisi gelmesin diye. "Paketiniz için iade alımından vazgeçmiş olduğunuzu ilgili birimlere paylaştık adrese herhangi bir uğrama yapılmayacaktır." yazdılar. Hepsiburada'dan iade için vazgeçme yapabilsem direkt başka kargo firmasıyla göndericem. Düzgün bir müşteri hizmetleri hatları olsa sorun olmayacak. Arayınca sadece siparişle bilgi veriliyor, bu kadar. Mecbur iadenin süre aşımına uğramasını beklicem.
Kayıt ettiğiniz telefon numarasına link gelmesi gerek oradan tıklayıp gün seçiyorsunuz o gün içinde alıyorlar 2 hafta kadar önce aynı şekilde bir ürün iade etmiştim.
Zaten yaptım da gelen olmadı.

Geri
Yukarı