Hepsiburada ve Amazon satıcıları güvenilir mi?

your grandpa

Femtopat
Merhabalar, ben güvenilir bir satıcı arıyorum tecrübeniz olan ya da başka bir SSD öneriniz var ise lütfen söyleyin.

Hepsiburada sitesinden laptop firsatı ve Amazon'dan aison elektronik ne kadar güvenilir? Ürün hasarlı gelirse iade konusunda herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Edit: Bütçem 600-700 lira civarı ve almayı düşündüğüm ürün 870 EVO 500GB.

Son düzenleme:
Satıcısı Hepsiburada ve satıcısı Amazon olan ürünleri almanızı öneririm. Diğer firmalar pek güven vermiyor açıkçası. İki firmanın satıcısı üzerinden satın aldığınız ürünlerde iade edeceğiniz zaman sorun yaşanmazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş bütçeni ve nasıl bir SSD almak istediğini belirt ki güvenilir satıcı ve SSD bulalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette görmeden aldığınız için aşırı güvenli değildir fakat Hepsiburada'da satıcı olmak için vergi levhasında başka bilmem neye kadar hepsini gösterip öyle üye oluyorsun. Ayrıca en az 2 senelik bir iş geçmişi vs. istiyorlar. Hepsiburada ise destek konusunda iyi firma. Yani Hepsiburada hayli güvenilir. Amazon'da durumlar nasıl bilmiyorum ama orada da buna yakındır.
Kaldı ki dışardaki satıcılar esnaflar da aşırı güvenli değil. Şahsen güvenlik olarak internet alışverişi tercih ederim. Ucuz olacak diye abuk sabuk sitelere girmedğiniz sürece hayli güvenilir.
Hasarlı gelirse Hepsiburada koşulsuz iade alıyor. Henüz hasarlı bir şey gelmedi bana süreç nasıl işliyor tam bilmiyorum fakat eminim yardımcı oluyorlardır. Ayrıca içini rahat ettirecek ise şu videolara göz at;;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon'u her türlü Hepsiburada'ya tercih ederim. Hepsiburada kalitesiz, müşterizisini aptal yerine koyan bir site artık. Düşünün, ürün yorumlarında yaptıkları sahtekarlıkların bile haddi hesabı yok.

Bunun dışında ben, iki sitede de satıcı olarak elimden geldiğince kendilerini kullanmaya çalışıyorum. Yani Amazon'dan alacaksam satıcı olarak Amazon'u ya da HB'den alacaksam satıcı olarak HB'yi tutturmaya çalışıyorum.

Amazon'dan ve Amazon'un kendi sattığı bir ürünü almanı öneririm. Satış sonrası destek sonrasında başın ağrımaz. BÜtçeni belirtirsen daha iyi bir öneri yaparız belki.

Geri
Yukarı