Giyim Hepsiburada’da DeFacto’da 600 TL’ye 300 TL İndirim

Sepete 700 TL'lik ürün ekledim. Fakat ödeme aşamasına kadar hiç bir indirim söz konu olmuyor.
Az önce müşteri hizmetleri ile görüşüp durumu bildirdim sistemsel bir sorun olduğunu ve çözüm için kayıt açtıklarını söylediler.. Yani aynı durumu ben de yaşıyorum. Dönüş yaptılar şuan ve kampanya sadece mobil uygulamaya özelmiş yani sıkıntı yok

kampanya uygulamaya özel arkadaşlar. uygulamadan denerseniz düşüyor

İki tane 300 lira işte yaa, dediğim ürün ekledim 599 oldu, indirimi kullanamıyorum.

İki tane 300 lira işte yaa, dediğim ürün ekledim 599 oldu, indirimi kullanamıyorum.
Fiyata göre artan sıralama yapın orda birsürü eldiven, bere, atkı falan var 50 liraya. Eklersiniz onu 600 olur hocam

Fiyata göre artan sıralama yapın orda bir sürü eldiven, bere, atkı falan var 50 liraya. Eklersiniz onu 600 olur hocam.
Tamam bunun farkındayım ama bere de almak istemiyorum. 400 liralık başka bir şey buldum.

Kampanya sadece kilolu insanlar hizmet ediyor. M ve L beden sadece 4 tane sweat var xd.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…