Hepsiburada'daki Troll yorumlar

Bu ekran kartını alabilmek için bizim kapı önündeki LPG'li 2005 model Clio'yu sattım. Tam bir fiyat performans ürünü eve gelince babam arabayı sattığımı duyunca gözüme gözüme vurdu şuan ürünü kullanamadım gözlerimde yüzde 95 görme kaybı var. Gözlerim olur ki düzelirse deneyip yorum yapacağım hemen teslim edildi sag olsun kartona sarmayıp altın suyuna batırılmış pakette geldiği için teşekkür ederim.

Hepsiburada'da bir arkadaşın attığı yorum, aynı şekilde benim de trollediğim bir yorum yayınlanmadı. O bir yana bizim millet neden böyle? :D

Linki de vereyim: Sapphire Nitro+ Amd Radeon RX 580 8G OC 256 Bit Fiyatı

Yorum 2:
Ürün mükemmel. Her oyunu 250 FPS üstünde oynatıyor. Açılma süresi 5 sn. dış görünüm mükemmel. Kardeşim Transformers zannediyor. Alacak herkese tavsiye ederim. İnşallah 5 yıl içinde ben de alıcam.

MSI AEGIS Ti3 8RE SLI-007EU Intel Core i7 8700K 64GB 3TB + Fiyatı

Yorum 3:
Harikulade-i dehşet-i yahşiyetül farz-ı şebek(e)lik
7 tane aldım çok memnunum hergün birini kullanıyorum kızağı o kadar güzel ki anlatamam kışın ben kayıyorum yazın o kayıyor. çok karizma telefon karizmam arttı level atladım çok yüksek mertebelere eriştim. mutlaka elinize almanız gereken bir telefon bugün bu telefonu elinize alın yarın.. yarında üst modelleri alırsınız. bu fiyata 3 mega piksel inanılmaz! ben vga kamera bekliyordum ama 3 mega piksel çıktı mesaj bile yazabiliyorum üstelik renkli ekranı var bu fiyata böyle telefon çok teşekkürler nokia! artık huzur içinde lüks mekanlarda gezip kendimi değerli hissederken çok nitelikli ve hesaplı bu ürünü masaya koyup kapkaça uğramayı bekleyebilirim.

Bunun link uçmuş maalesef ancak ürün Nokia Sapphire 8800 Arte.

Yorum 4 (Ürün Arzum AR276)

Önce Afrikalı olduğunu iddia eden birisi yorumunu atıyor.

Mukemmel bir ürün
(04.11.2015)

Arkadaşlar ben bu ürünü 36 aylık garantisi ve yorumlar bakarak aldım. 24 saatte elime ulaştı. Onu beğendim ama şuan henüz kulanmadim çünkü Afrikaya götürecem. Annem İçin aldim. Ayrıca ben Türk deilim. Yabancı bir öğrenciyim. Hpsibrda.coma teşekkürler

kennedy lwenyi

Ardından da bizim Türk devreye giriyor

Afrikalıya teşekkürler
(20.04.2016)

Ben yine yalan yapmacık yorumlar beklerken aşağıdaki yorumu bırakan Afrikalı kardeşimin yazdıklarını okuyunca almaya karar verdim. İyiki de almışım. sağlıklı beslenme tercihlerim dolayısıyla fritöz özelliğini kullanmıyorum. Ancak buharda pişirme özelliği harika. Yavaş pişirme özelliğine gelince tam anlamıyla hayat kurtarıcı. Bilen bilir Antilop eti yöresel olarak çok sert olabilir. Özellikle bizim buralar gibi kaplanı çitası bol yerlerde hayvan can havliyle koştuğu için eti sinirli ve sert oluyor. Akşam kabile yemeği varsa sabahtan eti atıyorum yavaş yavaş pişiyor, akşama kadar memeler dizde dolanıyorum. Teşekkürler HepsiBurada, Teşekkürler Arzum

Ürün Linki:
Arzum AR276 Şef Çok Fonksiyonlu Pişirici Fiyatı
Distortion Bambu Klavye + Mouse Combo Set Fiyatı

Ürünü alalı 2 ay oldu ancak geçen hafta bir problemle karşı karşıya kaldım. Klavyenin numlock kısmında güve girmiş olacak ki şuanda sekiz ve dokuz tuşları çalışmıyor. Sanırım güve o kısmı yedi. Bugün naftalin aldım onu deniycem. Bozulan tuşları da inşallah bir marangozda yaptırabilirim. Bu sorunun dışında karizma bir klavye sahibi olduğum için sevinçliyim.

EKREM BULUT (37) Trabzon - Trabzon - Türkiye

Yorum 6

Ürün: nuslang x-tra gel (sıkılaştırmaya ve incelmeye yardımcı)

işe yarıyor, sıkılaştırıyor!

... sabah akşam duştan sonra masajla sürüyorum, öyle reklamlardaki gibi çok sürmememe rağmen pantolonlarımda hissettim sıkılaşmayı ilk başta. 75 ml bitiyordu burada hem taksit hem indirim görünce 250 ml sipariş ettim, kilo verdirdiğini sanmıyorum ama muhteşem inceltip sıkılaştırdığına eminim, tavsiye ediyorum."

Kızım, neden kremi pantolona sürüyorsun?

Yorum 7

Kablo Mükemmel
(04.04.2011)
Kablo çok sağlam ve kaliteli. 2 metre olması takılan yazıcıları tanımama olasılığını ortadan kaldırıyor. Gerçi kabloyu yanlışlıkla sipariş ettim. Fakat kablo beklediğimden daha iyi çıktı.

Furkan Güneş (27) - Ağrı - Türkiye

https://www.hepsiburada.com/s-link-slx-329-usb-2-0-yazici-kablosu-5m-p-BS2165?SKU=BS2165&categoryId=1250&productId=bs2165

Yorum 8

Sabahları özellikle soğuk havalarda arabam site bahçesini dumana boğuyordu. Resmen mazotla sinek ilaçlaması yapıyordum. Bir sabah arabayı çalıştırdığımda yine sarsıntı ve bol beyaz duman başladı. Aklıma bu ürün geldi. Hemen sipariş verdim. "Siparişiniz onaylandı" mesajı gelir gelmez arabada ne bir sarsıntı kaldı ne de beyaz duman. Motor birden çok rahatladı. Sanki sıfır motor gibi oldu. Çeyrek depo mazotum vardı. Benzin gösterge ibresi direk "fulle" fırladı. Sonra devam ettim işe gittim. Ertesi gün kargom geldi. Fakat ürünü hâlâ kullanmadım. Bagajda duruyor. Çünkü sipariş verdiğim anda etkisini gösterdiği için kullanmama gerek kalmadı. Herkese tavsiye ederim. Süper hızlı kargo için hepsiburada Koma teşekkür ederim.

İsmail ALP (43) - Ankara - Türkiye

https://www.hepsiburada.com/carbon-clean-dizel-enjektor-temizleyici-yakit-katkisi-114018-p-OTCTN114018-yorumlari?sayfa=5

Sizce neden böyleyiz ? :D

20180622_184541.png

Fazla mizahşör bir millet Türk milleti. Başka sebepler de sayılabilir.

Konu ve konu sahibi ancak bu kadar uyumlu olabilirdi. Yorum yazamayan adam. :D

Kıskanıyorum, profil resmimdeki bakışlardaki kıskançlığı görmüyor musun? :D
Hepsiburada'da bir arkadaşın attığı yorum, aynı şekilde benim de trollediğim bir yorum yayınlanmadı. O bir yana bizim millet neden böyle? :D

Yorum 2:

Yorum 3:

Ürün Linki:

Ürünü alalı 2 ay oldu ancak geçen hafta bir problemle karşı karşıya kaldım. Klavyenin numlock kısmında güve girmiş olacak ki şuanda sekiz ve dokuz tuşları çalışmıyor. Sanırım güve o kısmı yedi. Bugün naftalin aldım onu deniycem. Bozulan tuşları da inşallah bir marangozda yaptırabilirim. Bu sorunun dışında karizma bir klavye sahibi olduğum için sevinçliyim.

Yorum 6

... sabah akşam duştan sonra masajla sürüyorum, öyle reklamlardaki gibi çok sürmememe rağmen pantolonlarımda hissettim sıkılaşmayı ilk başta. 75 ml bitiyordu burada hem taksit hem indirim görünce 250 ml sipariş ettim, kilo verdirdiğini sanmıyorum ama muhteşem inceltip sıkılaştırdığına eminim, tavsiye ediyorum."

Yorum 7

Kablo Mükemmel
(04.04.2011)
Kablo çok sağlam ve kaliteli. 2 metre olması takılan yazıcıları tanımama olasılığını ortadan kaldırıyor. Gerçi kabloyu yanlışlıkla sipariş ettim. Fakat kablo beklediğimden daha iyi çıktı.

https://www.hepsiburada.com/s-link-slx-329-usb-2-0-yazici-kablosu-5m-p-BS2165?SKU=BS2165&categoryId=1250&productId=bs2165

Yorum 8

Sabahları özellikle soğuk havalarda arabam site bahçesini dumana boğuyordu. Resmen mazotla sinek ilaçlaması yapıyordum. Bir sabah arabayı çalıştırdığımda yine sarsıntı ve bol beyaz duman başladı. Aklıma bu ürün geldi. Hemen sipariş verdim. "Siparişiniz onaylandı" mesajı gelir gelmez arabada ne bir sarsıntı kaldı ne de beyaz duman. Motor birden çok rahatladı. Sanki sıfır motor gibi oldu. Çeyrek depo mazotum vardı. Benzin gösterge ibresi direk "fulle" fırladı. Sonra devam ettim işe gittim. Ertesi gün kargom geldi. Fakat ürünü hâlâ kullanmadım. Bagajda duruyor. Çünkü sipariş verdiğim anda etkisini gösterdiği için kullanmama gerek kalmadı. Herkese tavsiye ederim. Süper hızlı kargo için hepsiburada Koma teşekkür ederim.

https://www.hepsiburada.com/carbon-clean-dizel-enjektor-temizleyici-yakit-katkisi-114018-p-OTCTN114018-yorumlari?sayfa=5

Bu da başak sitede bulduğum bomba. Yönetici yorumcu filan fark etmiyor bizim millet tam bir mizahşör

Konu: Online Oyunlarda FPS Arttırma.

• PCH Okuru
    10.07.2016 - 16:35
  • Abi intel celeron 1.1 geheze var bide 400meheze 2 cigolayt rem var maynkıraft çarmı ?

• Yönetici
    • Merhaba Karşim,
      Maynkraft oynayabilmek için ilk önce Celeron işlemciyi makineye atıp 60 derecede 1 saat yıkamak gereklidir. Yılların işlemcisi olduğu için üstündeki yük fazla, onu güzelce bir temizle. Ardından RAM’lar çok fazla tekini at 1 Cigolayt yeter de artar bile, diğerini anahtarlık yaparsın. Bu teknik özellikler ile rahat 240 FPS alırsın..

Link: Online Oyunlarda FPS Yükseltme (LoL,CS Go) - PC Hocası

Yorum 2:

Yorum 3:

Ürün Linki:

Yorum 6

Yorum 7

Kablo Mükemmel
(04.04.2011)

Yorum 8

Konu: Online Oyunlarda FPS Arttırma.

• PCH Okuru
    10.07.2016 - 16:35
  • Abi intel celeron 1.1 geheze var bide 400meheze 2 cigolayt rem var maynkıraft çarmı ?

• Yönetici
    • Merhaba Karşim,
      Maynkraft oynayabilmek için ilk önce Celeron işlemciyi makineye atıp 60 derecede 1 saat yıkamak gereklidir. Yılların işlemcisi olduğu için üstündeki yük fazla, onu güzelce bir temizle. Ardından RAM’lar çok fazla tekini at 1 Cigolayt yeter de artar bile, diğerini anahtarlık yaparsın. Bu teknik özellikler ile rahat 240 FPS alırsın..
  • Link: Online Oyunlarda FPS Yükseltme (LoL,CS Go) - PC Hocası

Geri
Yukarı