Hepsiburada'dan PS5 alınır mı?

Kendimi bildim bileli hiçbir teknolojik aleti uzaktan almadım. 2 ay önce kız arkadaşıma hepsi buradadan sıfır laptop aldık. Ekranında ölü piksel çıktı. Demem o ki kendi gözünüzle görüp deneme imkanınız olduğu yerden alın. Teknolojik aletler şans işidir sıfır olsa dahi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimi bildim bileli hiçbir teknolojik aleti uzaktan almadım. 2 ay önce kız arkadaşıma hepsi buradadan sıfır laptop aldık. Ekranında ölü piksel çıktı. Demem o ki kendi gözünüzle görüp deneme imkanınız olduğu yerden alın. Teknolojik aletler şans işidir sıfır olsa dahi.
50 yaşında ki boomer insan düşüncesi. Alınır bende n11'den almıştım kapalı kutusunda gelmişti. Bir sorun çıkmıyor.

Kendimi bildim bileli hiçbir teknolojik aleti uzaktan almadım. 2 ay önce kız arkadaşıma Hepsiburada'dan sıfır laptop aldık. Ekranında ölü piksel çıktı. Demem o ki kendi gözünüzle görüp deneme imkanınız olduğu yerden alın. Teknolojik aletler şans işidir sıfır olsa dahi

Hocam o sizin şansınıza bence, ben de Hepsiburada'dan sıfır HP Victus aldım hiçbir sorun olmadı.

Kendimi bildim bileli hiçbir teknolojik aleti uzaktan almadım. 2 ay önce kız arkadaşıma Hepsiburada'dan sıfır laptop aldık. Ekranında ölü piksel çıktı. Demem o ki kendi gözünüzle görüp deneme imkanınız olduğu yerden alın. Teknolojik aletler şans işidir sıfır olsa dahi.

Hocam o satıcı kargo ve marka ile alakalı Hepsiburada değilki:/

Son 15 yıldır tüm ürünlerimi online mağazalardan alıyorum. Ürün sıkıntısı yaşasam bile hep sorunsuz iade ettim.

Elektronik işi tabi ki şans işi ama bu gözünüzle görüp aldığınız üründede yaşayabileceğiniz bir problem. Aldığın ürün 1 hafta sonra sıkıntı çıkartırsa mağaza hemen değişim işlemi mi başlatıyor sanıyorsunuz? O yüzden sorunun cevabı alınır.

Satıcı HB değilmiş o yüzden satıcı yorumlarına bakmak lazım, bir de garantisi ithalatçı yazıyor yani bunun da kim olduğunu sorgulamak lazim. Garantisi biziz diyen firmalar iyi arastirilmali zira herhangi bir problemde karşında muhattap bulamazsan veya normalde garantiye giren bir üründe bile yüksek tamir ücretleri cikarirlarsa mağdur olursun.

Geri
Yukarı