Hepsiburada'dan S23 alınır mı?

Evet, ben kendi sitesi olan saticilar olsa bile hepsiburada/n11 magazalarindan aliyorum. Direkt kendi sitesinden alirsaniz parmaginda oynatiyor sizi cani istedigi gibi. Araya platform girince artik oyle size cani istedigi gibi davranamiyor Garanti vs geri ceviremiyor kotu yorumlari silemiyor.
Böyle olay da var kulağını çeker satıcıların.

Hocam bilmediğiniz şey hakkında yorum yapmanıza gerek yok. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır .🙂
Ben Hepsiburada'dan aldığım (kendi sattıkları) ve kırık gelen hiçbir ürünü iade edemedim. Kargo şirketlerine yönlendirdiler ve sonuç tabi ki para ve zaman kaybı. Benim deneyimimin sizinkinden farklı oluşu beni haksız yapmıyor. Herkes aynı düşünmek zorunda değil böyle bir konuda. Sonuçta açık bir platformda bu alınır mı diye sorulmuş. Herkes alınır demek zorunda değil.
Diğer satıcıları bilemem ama satıcısı hepsiburadanın kendisi olan ürün güvenilirdir.
Hepsiburada'yı bilemeyeceğim ama Amazon'un politikalarını o konuda çok beğeniyorum.
Evet, ben kendi sitesi olan saticilar olsa bile hepsiburada/n11 magazalarindan aliyorum. Direkt kendi sitesinden alirsaniz parmaginda oynatiyor sizi cani istedigi gibi. Araya platform girince artik oyle size cani istedigi gibi davranamiyor Garanti vs geri ceviremiyor kotu yorumlari silemiyor.
Hangi mağazalar? Apple mı? Victorinox mu? Le Crueset mi? Smeg mi? Unutmayın ki parayı sadece ürüne değil ardından gelen hizmete de veriyorsunuz. Ürününün takibini yapmayan bir markayı zaten ciddiye aldığım bir ürün için ben tercih etmem.

Hangi mağazalar? Apple mı? Victorinox mu? Le Crueset mi? Smeg mi? Unutmayın ki parayı sadece ürüne değil ardından gelen hizmete de veriyorsunuz. Ürününün takibini yapmayan bir markayı zaten ciddiye aldığım bir ürün için ben tercih etmem.
Sahsen ben boyle durumlar yasamadim. Bir de cok cakmasi olan urunlerden genel olarak uzak duruyorum zaten. Hepsiburada son zamanlarda bozmus galiba bende bunlar olmadi. Urun pahali ise teslim alirken vidyosunu cekmekte fayda var. Ki daha kalkmamis 14 gun cayma hakkiniz var bircok urunde.

Geri
Yukarı