HepsiJet kargo pişmanlık

shacoopat

Centipat
Hepsiburada üzerinden bir bilgisayar topladım masası koltuğu monitörü her şeyiyle anakart ve RAM'ların satıcısı Hepsiburada değildi birisi yurtiçiyle diğeri aras ile 2 güne elime ulaştı ancak diğer tüm parçaların satıcısı Hepsiburada olduğu için HepsiJet getirecekmiş ilk başta dedim HepsiJet ne ana kesin hemen gelecek şeklinde içimi mutluluk kapladı. 19.06.2020 tarihinde sabah 9'da parasını ödedim ve siparişi onayladım. Aynı gün kargoya verdiler. Şehrimin dağıtım merkezine 20, 06, 2020 tarihinde ulaştı bugünün tarihi 01, 07, 2020 saat 14:41 ve hala gelmiyor gelip ben alayım diyorum evi misafire hazır olmayan anne edasıyla olmaz depo orası şube değil gelmeyin diyorlar e kardeşim getirin diyorum getireceğiz diyorlar. Şaştım hacı bekler gibi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada pişmanlıktır. Son dönemlerde iyice saldılar. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Bir sorun yaşarsanız doğru bilgi vermek yerine yalan yanlış bilgi verip zaman kazanıyorlar. 1 ay beklediğim kargoyu, 9 gün gecikmeli olarak verdiler. Artık 2 hafta da Horoz Lojistiği beklerim.

Çok sinir bozucu bir durum. Türkiye'de hizmetlerin standardının olmadığının göstergelerinden biri bu kargo sistemi. Mesela benim bölgemde (İzmir/Konak) hepsi neredeyse kusursuz çalışıyorlar ama başka ilçedeki kargo sistemi rezalet oluyor. Mesela son Hepsiburada siparişimde akşam 11 gibi siparişi verdim, ertesi öğlen 1'de HepsiJet ile kargo elime geldi.

Hepsiburada kendi sattığı ürünleri PTT Kargo üzerinden gönderiyor ve diğer kargolara göre çok geç geliyor maalesef. Benim de başıma geldi ve çok sinir bozucu.

Rezillik devletin kargo şirketlerini denetlemesi gerekiyor artık.

Kesinlikle hiçbir yaptırım yok ciddiyet yok RAM'leri adam kapıma getirdi ve bu sizinmiş dedi bırakıp gitti Hepsiburada'da bambaşka bir isime teslim edildi yazıyor büyük ihtimalle kendi adını yazıp imzaladı.
Ciddi ciddi kargoyu teslim almamayı düşünüyorum gitsin geri kargosu versinler başka alacak yermi yok bir daha tövbe çöp almam Hepsiburada'dan.

Kesinlikle hiçbir yaptırım yok ciddiyet yok RAM'leri adam kapıma getirdi ve bu sizinmiş dedi bırakıp gitti Hepsiburada'da bambaşka bir isime teslim edildi yazıyor büyük ihtimalle kendi adını yazıp imzaladı.

Yaklaşık 30 dakika önce MNG kargomu getirdi içinde 4 adet roman vardı kitapların yan tarafı ezilmiş en nefret ettiğim şeydir. Adamlar kargoyu arabaya tekme atarak yüklüyor galiba. Yaklaşık 2 ay oluyor PTT kargo zile bastı kargonuz var diyor dedim kargom yok adam adres burası sen al diyor kargoyu alsam adamların umurunda değil teslim ederken kime teslim ettiğinin bilgisini almaktan bile acizler.

Yeni konular

Geri
Yukarı