HepsiJet kargoyu getirir mi?

vertibird

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Perşembe gecesi Hepsiburada'dan ürün satın aldım. Tahmini teslim cumartesi yazıyordu. Dün akşam 18:50 gibi transfer sürecinde yazdı. Şu an neredeyse 24 saat geçti ama güncelleme yok. İstanbul'dan Ankara'ya 24 saat yol tutmaz herhalde 😀 Sizce işi uzatırlar mı? Cumartesi gelecek diye ev adresi verdim ve dışarı da çıkmadım. Bu kez de pazartesi ben işteyken evime gelip evde kimse yok diye geri döner bunlar. Neyse ki siparişi kargoda iptal et diye bir buton var, bugün akşama kadar gelmezse basar geçerim.
Herkese mi böyle yapıyorlar bana mı denk geldi? Amazon Kolay Gelsin'e alıştıktan sonra iyi olmadı bu 😄

Arada aksama olabiliyor.
Sizin yapmanız gereken kargo firmasının müşteri hizmetleriyle görüşmek. Buraya konu açmanız sadece düşünce belirtmesine yarar. Eğer kargonuzun durumu güncellenmiyorsa hemen arayın.

Merhaba arkadaşlar. Perşembe gecesi Hepsiburada'dan ürün satın aldım. Tahmini teslim cumartesi yazıyordu. Dün akşam 18:50 gibi transfer sürecinde yazdı. Şu an neredeyse 24 saat geçti ama güncelleme yok. İstanbul'dan Ankara'ya 24 saat yol tutmaz herhalde 😀 sizce işi uzatırlar mı? Cumartesi gelecek diye ev adresi verdim ve dışarı da çıkmadım. Bu kez de pazartesi ben işteyken evime gelip evde kimse yok diye geri döner bunlar. Neyse ki siparişi kargoda iptal et diye bir buton var, bugün akşama kadar gelmezse basar geçerim.
Herkese mi böyle yapıyorlar bana mı denk geldi? Amazon kolay Gelsin'e alıştıktan sonra iyi olmadı bu 😄

İstanbul'dan Adana'ya kargom 2 gün içinde geliyor HepsiJet ile sorun yaşamadım hiçbir zaman.

Merhaba arkadaşlar. Perşembe gecesi Hepsiburada'dan ürün satın aldım. Tahmini teslim cumartesi yazıyordu. Dün akşam 18:50 gibi transfer sürecinde yazdı. Şu an neredeyse 24 saat geçti ama güncelleme yok. İstanbul'dan Ankara'ya 24 saat yol tutmaz herhalde 😀 sizce işi uzatırlar mı? Cumartesi gelecek diye ev adresi verdim ve dışarı da çıkmadım. Bu kez de pazartesi ben işteyken evime gelip evde kimse yok diye geri döner bunlar. Neyse ki siparişi kargoda iptal et diye bir buton var, bugün akşama kadar gelmezse basar geçerim.
Herkese mi böyle yapıyorlar bana mı denk geldi? Amazon kolay Gelsin'e alıştıktan sonra iyi olmadı bu 😄

HepsiJet hızlı gelir büyük ihtimalle Ankara'ya gelecek başka kargoyu bekliyorlardır.

WhatsApptan müşteri temsilcisi ile yazıştım. Bugün teslim görünüyor ama henüz şubemize ulaşmamış dedi. Anladığım kadarıyla standart teslimat ile pazar günü de teslim yapmazlar.
Birincisi cuma günü neden akşam 7ye kadar beklediler kargoya vermek için? İkincisi İstanbul Ankara 20 saattir transfer süreci normal değil. Satarken yazsalar tahmini teslim pazartesi diye sorun olmayacak. Haftasonu evde bunları bekliyorum. 🤖

WhatsApp'tan müşteri temsilcisi ile yazıştım. Bugün teslim görünüyor ama henüz şubemize ulaşmamış dedi. Anladığım kadarıyla standart teslimat ile pazar günü de teslim yapmazlar.
Birincisi cuma günü neden akşam 7ye kadar beklediler kargoya vermek için? İkincisi İstanbul Ankara 20 saattir transfer süreci normal değil. Satarken yazsalar tahmini teslim pazartesi diye sorun olmayacak. Hafta sonu evde bunları bekliyorum. 🤖

Kargoya vermek satın aldığınız ürününün firması ile alakalı HepsiJet veya Hepsiburada ile alakalı değil tek ürün sizinki olmadığı için büyük ihtimalle diğer kargoların ulaşmasını beklediler o yüzden transfer sürecinde yazdı olabilir böyle şeyler sabır göstermek gerek.

O zamanda şöyle olmuş olabilir tabii ki bir tahmin yürütüyorum sadece doğruluk payı olmaydabilir toplu şekilde kargoya verilmiş olabilir ürünler o yüzden akşamı beklemişlerdir.
Teşekkürler, aldığım ürünün daha ucuzu başka yerde yok (amazonda vardı ama o indirimi kaçırdım), o yüzden iptal de çok işime gelmiyor, şimdilik bekleyeceğim bakalım. 🙂

Geri
Yukarı