Her A320 Anakart 2200G Destekler Mi?

BIOS güncellemesi gerekmediği ve daha güncel olduğu için B450 tavsiye ederim. Ben alırken B450'ler çıkış yapmadığı için B350 aldım.

Bunu tavsiye ederim. 70 TL daha verip daha güzel bir model alabiliyorsunuz.
Ee benimkinin BIOS sürümü F1'di, F3 yaptım ben, gerek yok muydu yani?
İkisinin chipseti neredeyse aynı, örnek olarak taçlandırırsak iPhone 6, iPhone 6S gibi düşünün. Benim imzamdaki anakart B350. Eğer BIOS Update ile uğraşmak istemiyorsan B450 olabilir.
Biraz açar mısınız, nasıl yani BIOS update? BIOS güncellemesi diyorsanız F1'di. Ben flash'a yazıp F3 kurdum.

Ee benimkinin BIOS sürümü F1 di F3 yaptım ben gerek yok muydu yani?
Gerekmez derken 2. nesil Ryzen işlemcileri kullanmak için gerekmez. B350'de 2. nesil Ryzen işlemci kullanıyorsanız BIOS güncellemezseniz görüntü alamazsınız. Ancak B450'ler 2. nesil için yapıldığından dolayı BIOS güncellemeseniz bile görüntü alabilirsiniz.

Gerekmez derken 2. nesil Ryzen işlemcileri kullanmak için gerekmez. B350'de 2. nesil Ryzen işlemci kullanıyorsanız BIOS güncellemezseniz görüntü alamazsınız. Ancak B450'ler 2. nesil için yapıldığından dolayı BIOS güncellemeseniz bile görüntü alabilirsiniz.
Şimdi anladım ama olsun ben güncelledim 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Ee benimkinin bios sürümü F1 di F3 yaptım ben gerek yok muydu yani?

Biraz açarmısınız nasıl yani bios update? Bios güncellemesi diyorsanız F1 di ben flasha yazıp F3 kurdum?

BIOS güncellemesi aynen. BIOS güncellediyseniz 2.nesil Ryzen işlemcileri de anakartınızda çalışacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı