Çözüldü Her başlangıçta gelen CMD /C Start komutu nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Takeshi Kovacs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Öncelikle BitTorrent kurdum. Kurarken tüm sponsorlu uygulamaları reddetmeme rağmen bright VPN adlı programı kurmuş. Bu program her açılışta başlıyordu. Program ekle ve kaldır bölümünde programa dair iz yoktu yani buradan kaldıramadım. "Revo Uninstaller Pro" ile kayıt defteri dahil derin tarama ile bütün dosyalarını silip kaldırdım. Fakat program, yüklenirken komut sistemine başlatma talimatı eklemiş. Bu yüzden her açılışta bu talimat çalışıyor ve Windows, dosyayı bulamadığını bildiriyor. Bu talimatı nasıl kaldırabilirim?

1683036214060.png

Çözüm
Hocam zaten olası dosyaya ait eser kalmadı. Bütün dosyalarını temizledim. Yani bulunacak dosya yok.
Yoksa kim açmaya çalışıyor? Users'ın oranın buranın içinde vardır. Registery içinde vardır.

Bunu dediğiniz için sizinle daha fazla uğraşmayacağım. Güzel programlar terabaytlarca veriyi birkaç dakikada okuyup hangi dosyanın neresinde geçtiğini listeleyebiliyorlar. Şimdiye onlarca kez bulunurdu.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon konumunda olabilir mesela.

Geri
Yukarı