Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Hocam 150-270TL arası 7.1 olan kaliteli mikrofonlu bir kulaklık önerebilir misiniz? RGB olması önemli değil.

Çok teşekkür ederim. Klavye ile ilgili olan bir öneri konusu yaparsanız çok sevinirim.

Açıkçası yüksek bütçe için bir öneri göremedim. Asıl kafa karıştırıcı olan 700-1000 TL ve 1000TL sonrası için de bir liste derleyip ekleyebilirsiniz. (Yardım gerekirse bilgi verebilirim.)

Bende HS35 kullanıyorum insan gibi kullanırsak hiçbir şey olmuyor kaç kere yere düştü hala sapasağlam ama şu anlık gördüğüm eksiler mikrofon ve pedlerin çıkmaması.

Hala kullanıyor musun memnun musun almayı düşünüyorum da FPS oyunlarında ses kasma iyi yapılıyor mu dip ses sorunu var mı bir de mikrofonu iyi mi?

Hala kullanıyor musun memnun musun almayı düşünüyorum da FPS oyunlarında ses kasma iyi yapılıyor mu dip ses sorunu var mı bir de mikrofonu iyi mi?
Evet hala kullanıyorum ded konusunda gayet iyi ama mikrofonu bilindiği gibi kötü zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…