Her bütçeye uygun telefon önerileri

MIUI 12.5 kullanıyorum, düz 12'de rahat bir günü çıkaran batarya 12.5'te dayanmamaya başladı. 12'de bir bug yok iken şu an Chrome'ye vs. hiç bir yere fotoğraf yükleyemiyorum ve stabilliği gitti telefonun. Redmi Note 8 Pro elimdeki cihaz.

Yanlış bilgi
Neyse siz teneke fanı olmaya devam edin. 4-5 yıl sonunda bile tek ayakta kalabilen telefon yine X3 Pro olacak. İşlemcisi 2018 de çıkmasına rağmen. Samsung S20 FE Snapdragon ısınma sorunu olan kronik sorunlu panel arızaları bulanan bir telefon alan arkadaşlara hayatta büyük sabırlar.

Note 8 Pro'dan bahsetmiyoruz ama hocam maalesef . MediaTek işlemciden ne bekliyorsun? MIUI 12.5 portlanmiş mi 6 bile 1 günü çok rahat çıkarırken senin çıkaramaman da ayrı bir gariplik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylenecek o kadar çok şey var ki... Neyse size şahane fotoğraflar çeken telefonunuzla kolaylıklar diliyorum.
Bu arada telefon suya dayanıklı dediğiniz şey İPX3 sertifikası gidip suya felan atmayın sıçramalara karşı koruması var.

Tamamdır hocam, sizde X3 Pro övmeye devam edin, umarım 4-5 yıl sonra ayakta kalacak dediğiniz telefon için forumda 2-3 ay sonra konu açmazsınız.

Gerçekten çok güzel bir liste bence telefon alırken bu listeye bakıp terkar düşünün

Tamamdır hocam, sizde X3 Pro övmeye devam edin, umarım 4-5 yıl sonra ayakta kalacak dediğiniz telefon için forumda 2-3 ay sonra konu açmazsınız.

Tamamdır hocam sizde S20 FE Snapdragon 128'lik modeli 8600'e alın görün. Dinamik 120 Hz ekranı ile daha A11 iken stabil dediğiniz telefonun gerçek güzel hazin sonlu performansını görün . Para almış gibi konuşmaya devam edin sadece gülüyorum.

Dosya Ekleri

• 219031.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 56
Neyse siz teneke fanı olmaya devam edin. 4-5 yıl sonunda bile tek ayakta kalabilen telefon yine X3 Pro olacak. İşlemcisi 2018'de çıkmasına rağmen.

Samsung S20 FE Snapdragon ısınma sorunu olan kronik sorunlu panel arızaları bulanan bir telefon alan arkadaşlara hayatta büyük sabırlar.
X3 Pro'da da var. 2022'de ısınmayan telefon yok. X3 Pro'nun ısınmasının eksi sayılmasının sebebi övündükleri sıvı soğutmaya rağmen ısınması.

Ayrıca teneke lafını ağzından düşürmediğin S20 FE ile leğen kasa X3 Pro'yu kıyaslaman fazla cesurca.

S20FE ekranı bir süre takıla takıla gidiyor yazılımı stabil değil ve üstelik almayı düşünen kişiler 6 ayda bir format atmayı göze alarak alsın.
Öncelikle X3 Pro, S20 FE Snapdragon modelinden performanslı değil. Arayüz olarak da Samsung kat kat daha iyi.

Değil mi dostum yazarken sen şarja takmaya gittin ama bak 120 Hz olmasında rağmen bu telefon neler yapıyor . Şu havada saatlerce Ultra HD 90 FPS ile PUBG oynayıp 48 derece görüyorum buna da ısınma diyorsan senin telefon bilgin ortada.

Dosya Ekleri

• IMG_20220718_172029.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…