Her gece midem bulanıyor

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Arkadaşlar, benim akşamları yatmaya yakın başlıyor. Neden olduğunu halen çözemedim. Sabah 7.30'da okula giderken hava soğuk oluyor. Uzun kollu, fermuarı kapalı kapüşon ve yazlık mont giysem bile ellerim üşüyor. Belki bacaklarım da biraz üşüyordur ama dikkat etmedim. Sizce bu yüzden mi bulanıyor? Pantolonuma çözüm bulamam çünkü içlik giyersem sabah pişerim. Bilemiyorum neden böyle oluyor.

Arkadaşlar, benim akşamları yatmaya yakın başlıyor. Neden olduğunu halen çözemedim. Sabah 7.30'da okula giderken hava soğuk oluyor. Uzun kollu, fermuarı kapalı kapüşon ve yazlık mont giysem bile ellerim üşüyor. Belki bacaklarım da biraz üşüyordur ama dikkat etmedim. Sizce bu yüzden mi bulanıyor? Pantolonuma çözüm bulamam çünkü içlik giyersem sabah pişerim. Bilemiyorum neden böyle oluyor.

Burası hastenemi güzel kardeşim?

Selam öncelikle bence burada aradığın cevabı bulamazsın doktora başvurman daha doğru olacaktır.

Burada buna cevap bulmak imkansız desek yeri. Dahiliyeye randevu al. Senden kan, idrar, gaita vb. tahliller isteyecektir. Seni gastroenterolojiye yönlendirmesini rica et. Yaparsa çok güzel, yapmazsa biraz dahiliyeci ile uğraşman gerekecek.
Randevuya gittiğinde gastroenteroloji servisine gidip bir doktoran seni sistemde randevuya uygun göstermesini de rica edebilirsin. Belki yapar. Bu olaya asıl bakacak adamlar onlar.

Burada buna cevap bulmak imkansız desek yeri. Dahiliyeye randevu al. Senden kan, idrar, gaita vb. tahliller isteyecektir. Seni gastroenterolojiye yönlendirmesini rica et. Yaparsa çok güzel, yapmazsa biraz dahiliyeci ile uğraşman gerekecek.
Randevuya gittiğinde gastroenteroloji servisine gidip bir doktoran seni sistemde randevuya uygun göstermesini de rica edebilirsin. Belki yapar. Bu olaya asıl bakacak adamlar onlar.
Kan dedin akan sular durdu hocam :D Beni kan tutuyor da o birazcık sıkıntı ama dayanabilirim. Bu arada kansızlıkta var biraz bende. Büyük ihtimal giderim.

Zaten buradan çözüm bulacağım demiyorum, varsa başına gelen belki bir önerisi olur o anlamda. Hemen atlayanlar var doktora git diye.

Doktora git demişler. 1600 IQ puanı ile bunu düşünmeleri çok zor olmamıştır diye tahmin ediyorum lakin herkes biliyor doktora gitmenin daha mantıklı olacağını.
Neyse.
Benim de ellerim hep üşür. Bununla birlikte çok çok fazla terler ellerim. Çorap giymezsem ayaklarım terler o şekilde ters bi çalışma sistemi var ter bezlerimin. Ellerinin üşümesi vücudunun yeteri kadar ısınmadığını gösteriyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı