Her gün saçımı yıkamak zorunda kalıyorum

darkgamer

Hectopat
Her sabah saçımı yıkamak zorunda kalıyorum. Eğer yıkamadan tararsam güzel durmuyor. Bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

Saç kremi kullanabilirsin hobby marka saç kremleri gayet güzel bir dönem kendim de kullanmıştım şu an Loreal'den başka bir ürünü kullanıyorum uygulaması basit duştan sonra saçın her yerine sürmeniz yeter.

Kremler daha fazla yağlandırır, arkadaşın belli ki saçları yağlı.

Saçınız alıştığı için öyle ne kafar yağlanırsa yağlansın bunu yavaş yavaş azaltmalısınız. İlk 2 gün yıkamayın sonraki hafta 3 gün diye diye gidin.Yağdan dolayıysa.

Her sabah saçımı yıkamak zorunda kalıyorum. Eğer yıkamadan tararsam güzel durmuyor. Bana önerebileceğiniz bir şey var mı?
Full yıkamadan sadece tarayacağınız yerleri spreyle ıslatın.

Bu durumu bende yaşıyorum sabah kalktığımda saçım abuk subuk oluyor kısa olmasına rağmen ve normal duru suyla yıkayınca düzelmiyor illaki bir sabun veya şampuan kullanmam gerekli.

Saçınız alıştığı için öyle ne kafar yağlanırsa yağlansın bunu yavaş yavaş azaltmalısınız. İlk 2 gün yıkamayın sonraki hafta 3 gün diye diye gidin.Yağdan dolayıysa.
Saç yıkamanın yağlanmaya karşı alışkanlığı olmaz. Saç eğer her gün yıkanırsa saç, derideki bakterilerle savaşmak zorunda kalmaz ve güçsüzleşir. Onun dışında saç yağlanması tamamen bünyeyle alakalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…