Her kızla sadece kanka olmak

Rica ederim dostum cevremde cok kız kankası olan arkadaşlarım var onları hep takdir ederdim cunku bu kadar fazla kadına aynı anda ilgi aşılamak olağan dışı bir efor gerektirir ve onlar bunu başarabiliyor. Ha niyeti iyidir sever kanka olur hepimizin hakkı ama bir noktada insan sevdiğini düşünmeli :)
Ya benim de hepsi kankam sorma 😄 Ulan tanıştığım bi kız da gelip demiyor ki seni seviyorum, senden hoşlandım vs. diye. Hep kanka, kankss, kankam...Hep, her zaman böyle.

Ya benim de hepsi kankam sorma 😄 ulan tanıştığım bir kız da gelip demiyor ki seni seviyorum, senden hoşlandım vs. diye. Hep kanka, kankss, kankam...hep, her zaman böyle.

Hocam hiçbir kadin bunu yeryüzünde söylemez gibime geliyor ancak sizi kendinden ust konumda gören bir kadın her acidan bu eğilime girer mesela paran başarın cvniz veya itibar. Lakin iş yurt dışında farkli bir boyut kazanıyor bazıları bizim gibi bakmiyor olaya sirf para itibar başarı olarak.
Boşuna deneme, reddedecek.

Hocam bence denemeli red olsa bile en azindan denemiş olur.

Son düzenleme:
Hocam hiçbir kadin bunu yeryüzünde söylemez gibime geliyor ancak sizi kendinden ust konumda gören bir kadın her acidan bu eğilime girer mesela paran başarın cvniz veya itibar. Lakin iş yurt dışında farkli bir boyut kazanıyor bazıları bizim gibi bakmiyor olaya sirf para itibar başarı olarak.

Hocam bence denemeli red olsa bile en azindan denemiş olur.

Gücüne gitmezse denesin ne olacak doğru.

Geri
Yukarı