Her marka protein tozu alınır mı?

yasinetrus

Hectopat
Arkadaşlar ssn, West nutrition gibi markalardan kullananınız var mıdır? Bu markalar güvenilir midir? Diğer bilindik markalarla aralarında fiyat farkı olmasından dolayı biraz şüpheliyim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ürün açıklamasında sertifikaları koyuyorlar genelde, benim tavsiyem Whey Isolate. B6 vitamini içeriyorsa protein sentezi için daha da iyi olur. Kaç gram olduğunada dikkat edin. Hemen bitsin istemiyorsanız minimum 2000gr alın.

Söylediğin markaları pek duymadım. Açıkçası bilmediğim markayı da tercih etmem bu tip ürünlerde. Weider, Optimum Gold (özellikle çok tercih ediliyor), Multipower çok tercih ediliyor. Onları inceleyebilirsin bence daha güvenli bir tercih olur.

Bu şeye benziyor her kepek şampuanı saça iyi gelir mi? Benim bildiğim ve sporcularında içtiği Whey'di. Bir de bu haplar var onlar ne için en son spor salonunda bir tane içmiştim ağrıdan duramamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…