Her psu her kasaya monte edilebilir mi ?

Alper Demir

Hectopat
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi %30 indirim dolayısıyla daha önceden karar verdiğim parçaları almaya karar verdim ama merak ettiğim konu şudur.
Alacağım psu kasama uyarmı yani her psu'nun boyutu aynımıdır.
Daha önce sormuşutum ama bir daha sorayım çünkü yarın alacağım tam bilgi sahibi olayım.
VATAN COMPUTER - ASUS - HD6670 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart ekran kartına kaç watt psu lazım.70 tl ayırabildim. Psu önerirseniz sevinirim.İnşallah yarın %30 indirimle nakit alacağım :D
http://www.vatanbilgisayar.com/Güç ...an-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=58554 mesela bunu alsam nasıl olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi %30 indirim dolayısıyla daha önceden karar verdiğim parçaları almaya karar verdim ama merak ettiğim konu şudur.
Alacağım psu kasama uyarmı yani her psu'nun boyutu aynımıdır.
Daha önce sormuşutum ama bir daha sorayım çünkü yarın alacağım tam bilgi sahibi olayım.
VATAN COMPUTER - ASUS - HD6670 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart ekran kartına kaç watt psu lazım.70 tl ayırabildim. Psu önerirseniz sevinirim.İnşallah yarın %30 indirimle nakit alacağım :D
VATAN COMPUTER - FRISBY - FR-PW40C12B 400W 120MM FAN G mesela bunu alsam nasıl olur ?

Güç kaynaklarının farklı ebatları olabilir ama kasalara monte edildikleri vida yuvaları standarttır. Bir de; Frisby tarzı güç kaynaklarını almayı hiç düşünmeyin.

Fiyatlarda pek bir değişim olmamış. Önce fiyatları yükseltmişler sonra %30 indirim yapmışlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı