Her sabah kaygılı uyanıyorum

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
Mutlu hissediyorken ertesi gün uyandığımda kaygılı şekilde uyanıyorum ilişki veya kendimle alakalı kötü bir şey yaşayacakmış gibi hissediyorum. Dün hiçbir şey yokken neden uyandığımda berbat hissediyorum buna anksiyete mi deniliyor?

Mutlu hissediyorken ertesi gün uyandığımda kaygılı şekilde uyanıyorum ilişki veya kendimle alakalı kötü bir şey yaşayacakmış gibi hissediyorum. Dün hiçbir şey yokken neden uyandığımda berbat hissediyorum buna anksiyete mi deniliyor?

Bu cok ciddi bir rahatsızlık ileride obsesif bozukluk olursa sıkıntı çekersin bu hastalık böyle başlar acilen doktora görün ve eğer kafamda kuruntular kuruyorum diyorsan kesinlikle git.
Ama merak etme kolay geçer ama çok rahatsız eder.

@furkan12 Yaygın anksiyete ve OKB'den tedavi görüyorum, ve sonuna geldim sayılır. Şunu diyebilirim ki, bu kaygılı ve huzursuz hal gün içine sarkmaya başladığı anda geç kalmadan bir destek almak gerek. Kümülatif bir şekilde ilerliyor çünkü genelde. Gün içinde nasıl hissediyorsun kendini?

Evet, anksiyete gibi görünüyor. Net bir şey diyemem tabii. Bende ağır anksiyete var. 'Sana neler oluyor?' diye sorarsan, yoğun kaygı ve korku yaşıyorum. Savaşlar, tecavüzler, hep bunları düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı