Her Şey Güzel Olacak mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı kafatasçıların bize attığı çamurlara inat biz her zaman aydın ve tam bağımsız bir Türkiye için düşüncelerimizi ifade etmekten çekinmeyeceğiz. Türk Kürt Ermeni ne olursa olsun bu ülkenin insanlarına düşman gözüyle bakma rahatszılığı duymayan bir toplumu inşa edeceğiz. Ülkenin Cüneyt Özdemir, Ahmet Şık, Can Dündar gibi gazetecilere ihtiyacı var. Bu arada GOT kahve bardağı kısmı da iyiydi videonun. :) 22:22

Son düzenleme:
Bu slogan icin FETÖ'cü slogani diyorlardi buyrun izleyin :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada 24 Haziran sabahı İstanbul. 😆
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam 2019 yılında seçim iptal etmiş, hilafeti geri getirmiş siz hala her şey güzel olacak diyorsunuz. Ekrem İmamoğlu bir belediye başkası sadece, CHP'nin başına getirmeye bakın yoksa seçimi tekrar iptal ederler ve en fazla kılıçdaroğlu yine konuşur ve pompaya devam ederler. ;)

CHP'nin iç yapısını tartışmıyoruz. :) Hilafeti getirmişse maalesef sizin gibi ırkçılar sayesinde Dincilik ve Milliyetçilik sömürüsü yaparak getirmiştir anca. Komünistler sizden daha bağlı Cumhuriyet'e. Hiçbir Komünist Feodalizmi savunmaz.

Son düzenleme:
CHP'nin iç yapısını tartışmıyoruz. :) Hilafeti getirmişse maalesef sizin gibi ırkçılar sayesinde Dincilik ve Milliyetçilik sömürüsü yaparak getirmiştir anca. Komünistler sizden daha bağlı Cumhuriyet'e.
Evet görünürde öyle ama bütün sorun CHP'nin iç yapısı. Ben Ekrem İmamoğlu'na iş yapabileceği konusunda güveniyorum ama diğerlerine güvenmiyorum. Herkesi aynı çatı altına toplayıp 20 senedir beceremiyorlar, demek ki bir problem var değil mi? Onlar becerse sende böyle her şey güzel olacak mı acaba demezdin ;) Siz dediğin kim bilmiyorum ama bu ülkede barışçıl olduğunu söyleyenler asıl ırkçılar değil mi? Ben kimseyi öldürmüyorum, kimseyi dışlamıyorum, kimseye bir şey demiyorum ;) Neyse bakıyorum direkt konuşuyorsun bu güzel, komünistlerde gelişme var. Komünizm Türk genine ve kültürüne ters ve neden istemediğimi ve saçma geldiğini anlıyorum. Ama senin için bir şey düşünemiyorum o yüzden seni eleştirmiyorum. Evde oturmuş kahvemi içiyorum, sosyaldeki arkadaşlara yardım ediyorum ve gelmiş burada seninle aynı adayı destekliyorum ve direktif veriyorum. Demek ki sen bizi yanlış anlamışsın değil mi? Biraz mantığın vardır umarım. ;) Irkçılık düşmana karşı yapılır, faşistlik başka bir kepazeliktir onuda söyleyeyim belli ki bilmiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erdoğan bu seçimde 39 ilçede miting yapacak. Artık Ekrem İmamoğlu'nun rakibi Binali değil Erdoğan'dır. Bu seçim Ekrem İmamoğlu ile Recep Tayyip Erdoğan yarışacak. Bundan galip gelirse çok güçlü bir cumhurbaşkanı adayı olur. Ben galip geleceğini düşünüyorum.

Şu ana kadar hangi siyasetçi arkasına bu kadar destek aldı? Ekrem İmamoğlu'nun üzerine orduyla geliyorlar resmen, adam hala yıkılmadı :)

Sonuca gelirsek tabii ki her şey çok güzel olacak. Ben çok rahatım. Diğer seçimde biraz tereddüt ettim ama bu sefer eminim. İlk defa bir siyasetçiye bu kadar güveniyorum. Hadi hayırlısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı