Her tartışmayı küfür ile halletmeye çalışan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanların karşısına çıkıp öyle sövemiyorum(Sebepli/sebepsiz) maalesef ama bazıları çok fena hak ediyor. O konuda da biraz olgun davranmak adına küfür yerine kişiyi bozup atmak daha iyi geliyor. Bir daha muhabbete de cüret edemiyor (Bugün yeni yeni başladım birisi seni aşağılarken tam küfür yerine lafla bozup atmak daha rahat hissettiriyor) Keşke önce yapaymışım diyorum.

Sadece tavsiye veriyorum. Yapıp yapmamak onlara kalmış bir şey.

Küfür kullanmanın savunulacak hiç bir yanı yok. Bende sinirlenince refleks olarak kullanabiliyorum ama hiç kullanmamak lazım.

Eğleniyoruz diyen kişilere de bir cevap vereyim buradan. Siz eğlenin kendi aranızda ben onu bilemem. Benim burada anlattığım şey Discord'da ki tartışmalar da chat'ten her işini sövme ile halletmeye çalışan düzgün tartışmayan kişiler ve ses çağırıp orada küfür eden kişiler. Herkese karşı öyle yapan kişiler. O kişiler bana bile öyle yapıyordu.

Sinirlendiğinde ağzından kaçanı vesaire vesaire anlarım da sövüş odası nedir yahu ?

İnsen müsveddeleri olduklarını düşünüyorum.

Hocam bir de bunlar #1923 gibi taglar ile gezip kendilerini ilah sanarlar. Allah akıl fikir versin.

Evet Tövbe Haşa tam da doğru tahmin ettiniz. Profillerin de kadın resmi de var. Durumların da internetten alınmış söz de var.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…