Herhangi bir satıcıdan S23+ modeli alınır mı?

Turbooo

Hectopat
Arkadaşlar malum Samsung'un kendi sitesinde 48 bin TL olan 23+ modeli başka satıcılarda 35 binden başlıyor. Ve bunlarda başlıkta Samsung Türkiye garantili olduğu yazıyor. Sorum şu herhangi bir iletişim mağazasından veya herhangi bir platformdan Samsung marka telefon alan var mı? Gerçekten Samsung Türkiye garantili mi?

Ben Hepsiburada'dan aldım ama satıcısı hepsiburadaydı, sorun yaşamadım. Zaten fatura gönderiyorlar. Hepsiburada Trendyol gibi büyük yerlerden alabilirsin. Samsung'un kendisinden almanın tek mantıklı yanı değişim kampanyası

Ben Hepsiburada'dan aldım ama satıcısı hepsiburadaydı, sorun yaşamadım. Zaten fatura gönderiyorlar. Hepsiburada Trendyol gibi büyük yerlerden alabilirsin. Samsung'un kendisinden almanın tek mantıklı yanı değişim kampanyası
Bende Hepsiburada veya trendyoldan alacam ama satıcılar kendileri değil. Şahsi özel bilişim firmaları. O yüzden tereddütlüyüm. A

Bende Hepsiburada veya Trendyol'dan alacağım ama satıcılar kendileri değil. Şahsi özel bilişim firmaları. O yüzden tereddütlüyüm. A

Sorun olacağını düşünmüyorum. Ben öncesinden şarj aleti aldım orijinal değildi, hemen iademi aldılar, paramı verdiler. Şarj aletinin olayı daha karmaşık ama cep telefonunda böyle bir sorun yok.

Ben prensip olarak Trendyol'dan değil, Hepsiburada'dan alıyorum teknolojik aletleri. Ayrıca S23'ün Hepsiburada satıcısı da vardır bence. O bile Samsung sitesinden daha ucuz. Bence alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı