Herkes dergi koleksiyonunu paylaşsın

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Selamlar herkese. Kimlerin dergi koleksiyonu var? Herkes kendi dergilerinin resmini çeksin ve buraya koysun. Maksat artislik değil tabi ki de. :) Maksat muhabbet. :)

Level koleksiyonum. Daha başlardayım affedin. :)

G7p7v0V.jpg

150. sayıyı saklıyorum sadece, birde mesajımın yayınlandığı Batman Arkham Asylum,'un ana konu olduğu, Joker'in olduğu kapaklı sayıyı saklıyorum. ^^ 150. sayıyı, Level süksesine devam ederse ilerde değeri olur belki diye. ^^ Max Payne'in olduğu kapaklı sayı o da...

150. sayıyı saklıyorum sadece, birde mesajımın yayınlandığı Batman Arkham Asylum,'un ana konu olduğu, Joker'in olduğu kapaklı sayıyı saklıyorum. ^^ 150. sayıyı, Level süksesine devam ederse ilerde değeri olur belki diye. ^^ Max Payne'in olduğu kapaklı sayı o da...

Vayy dostum o sayıda benimde mesajım yayınlanmıştı, bende saklıyorum hala :D Ayrıca çok güzel sayıydı ya hele o demo yok mu ilk Batman oyunu ile tanıştığım an süperdi...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı