Herkes komik bir anısını yazsın

SpaceBoi

Decapat
Daha fazla  
Başlıyorum. Dalgona şekeri yapmaya çalışırken karbonatı çok atmışım ve köpürmeye başladı. Bende tabağı kurtarmaya çalışırken elimi yaktım ve korkudan tabağı dışarı atıp bahçeye gömdüm. Bu olayı yaşadıktan 5 ay sonra anneme anlattım.

Tabağı günlerce aradılar nereye kayboldu diye.

Köydeydik. Arkadaşımla beraber kardeşine süt ve meyveli yoğurt alacaktık. Yukarıdaki bakkala gittik sütü aldık ama meyveli yoğurt yoktu. Aşağıdaki bakkala gittik. Kapı kilitliydi. Ben kapıyı birçok kez çaldım fakat biraz yandan bakınca bakkal sahibi namaz kılıyormuş. Bizde kapıda bekledik. O sırada arkadaşım kapının yanındaki dezenfektanı sıka sıka boşa harcadı. Bakkal sahibi kapıyı açtı ama arkadaşıma "Sen niye dezenfektanı boşa harcıyorsun?" diye kızdı ve bi tokat attı. Ben arkadan gülüyordum o da bana tokat attı "Sen niye gülüyorsun?" diye. Arkadaşımda yediği tokatın değilde meyveli yoğurdun derdindeydi. Bakkal sahibi de "Yok yoğurt moğurt hadi s.. gidin" diyip bizi kovdu. O an itibaren bir dahada o bakkala gitmedik.

4-5 yıl önce 8. sınıftayken kilo problemim vardı ve hastahaneye gitmiştim. 2 doktor vardı ve kadın doktor bana bakacaktı. O zamanlar ne yapması gerektiğini bilmiyorum tabii. Boxerımı indirmeye kalktı. "erkek doktor baksın bana" diye ağlamıştım. Kadın doktor boyutuna bakıp "bak bir sorun yokmuş değil mi?" dedi gönderdi. Bir daha o hastahaneye gitmedim.

Baya eskiden klasik bayram yine gelmişti.
Ben de bayramları sevmiyorum sıkıcı geliyor para konusu hariç. Sonra herkese merhaba demek için içeri geldim istemsizce sonra bize ilk defa gelen bir baba kız görünce çok şaşırdım. Çünkü bize gelenler hep tanıdık kişilerdi. Kızla bayağı ilgilendim kolonya şeker vs vs.
Sonra babasına dedim kızınla tanışmak arkadaş olmak istiyorum dedim benim odama gelse olurmu dedim bayağı ısrar ettim. Babası kabul etmeyince bende sinirden dedim ki kızına tecavüz etmeyecem (bunu çok kötü bir şekilde ağzından kaçırmıştım ) tanışacam dedim. Adam sinirle kalktı kızına kalk gidiyoruz dedi. Yalvardım gitmesinler diye ondan sonra daha da görmedim. Kız evime misafir olarak gelen tek güzel kızdı. Saygılar.

Son düzenleme:
4-5 yıl önce 8. sınıftayken kilo problemim vardı ve hastahaneye gitmiştim. 2 doktor vardı ve kadın doktor bana bakacaktı. O zamanlar ne yapması gerektiğini bilmiyorum tabii. Boxerımı indirmeye kalktı. "erkek doktor baksın bana" diye ağlamıştım. Kadın doktor boyutuna bakıp "bak bir sorun yokmuş değil mi?" dedi gönderdi. Bir daha o hastahaneye gitmedim.
Hep eskiler küçük oluyormuş demekki :D 14 yaşındayken bu nedenen ağlaman ve kadının ergen olduğunu bildiği halde indir demesi Ve senin ağlamanz saçmalık şimdi anksiyetem başladı allahım yarabbim olaylara bak. 16 yaşımda biri bana bu muameleyi yapacak sosyal hayatımı kapatırım. Bu yüzden hayata 20 yaşından başlamak istiyorum 16 yaşındayım diye millet o. çocuğu olarak görüyor :D
Neyse şurda 4 5 yıl kaldı sonrasında kimse çok birşey demez artık.

Dönemin başında oldu eylülde boş dersti sahada basket atıyorduk okulda. Sonra üstümüm Full ter oldu çikardim biri işemiş gibi duruyordu. Neyse işte oynadık sonra dedik herhalde ders başlamıştır saat de yok kimsede zil de çalmıyor. Sonra sınıftan yedeği alayım dedim ama üstümü giyinmedim. Max 2-3 kişi vardir dedim bu terli şeyi giyinmeyim. Sonra sınıfa gireceğim arkadaşa sordum kimse var mi bak bir kapıdan diye çok kişi yok falan dedi onunda üstünde bir şey yoktu. Sonra girdik sınıfa hoca var tahtanin arkasinda ve herkes girmiş derse bir de bşz gşrşnce kızlar(pickme olanlar) ooouuu gibi sesler çıkardı ki form da o kadar iyi de değil 15 16 yağ orani bulka girmişim neyse. Sonra hocam biz yedek alacaktik zili duymadık vs dedim hoca da Allah'tan kadin ya da sinirli biri de değil de sevdiğimiz hoca geldi de yırttık vallahi.

Merdivenden iniyordum arkamda 5 kişi var elektrikler kesilmiş bizim merdivenlerde fizik kurallarına aykırı zaten her neyse merdivenin ortasında ben düştüm merdivenin sonuna kadar sürüklendim kalkmaya çalışıyordum arkamdan ses geldi arkamdan herkes benim düştüğüm merdivenden sanırım üstüme düştüler öldüm öldüm dirilidim.

Geri
Yukarı