Herkes Windows 11'de yaşadığı bugları yazsın

Hiç bug görmedim fakat ses düzeyi karıştırıcısını açmanın dolaylaştırılması, uygulamaya sağ tıklandığında bazı özelliklerin ikinci plana atılması, bir dosyayı sürüklerken Aero peek özelliği çalışmaması ve CTRL+Tab yapmak zorunda kalmamız çok büyük eksiklikler.

Şimdi sorun yaşamayanlar sanıyor ki kusursuz. Driver, program, bağlı cihaz vb. bir çok etken birtakım sıkıntıları gün yüzüne çıkarıyor. Siz Windows 11 kurup sadece iki video izleyip bir oyuna girince olmayınca kusursuz olmuyor. Güncelleme hata içeriyorsa bunu indiren tüm cihazlar bu hatayı barındırıyordur. Ben win 11 kurdum eski bilgisayara bir sorun yaşamadım ama çok sorunlu şuan.

Bu sorun sayılmaz ama ses yerinde Spotify yok. Güncelleme ile yeni ses yeri gelince gelir diye umuyorum.

3 gündür kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım henüz.

Animasyon problemleri, arada ses ayarları(görev çubuğundaki) gereksiz yere geç açılması.

Birde windows açılmama problemi olan var mı? MSI logosunda takılı kalıyor bazen zorla kapatmam gerekiyor.

Bir de Windows açılmama problemi olan var mı? MSI logosunda takılı kalıyor bazen zorla kapatmam gerekiyor.
Ben. Logo yüklemesi bittikten sonra ekran gelmedi açılmadı yani. Ekran kapağı kapatmıştım belki açılmıştır uyku moda girer girmedi ve seste gelmemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…