Herobrine, Null, Entity 303, Entity 404 ve Alexbrine yalan mı?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 5B

Bu karakterler doğru mu, yalan mı?

• Hepsi doğru.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    52
Merhaba, ben bazen YouTube'da izlemeye korktuğum bazı karakterlerin bulunduğu "gece 3'te şunu yapmayın" videolarıyla karşılaşıyorum. Ayrıca ben bu videoları izlemenizi hiç tavsiye etmem. Bu karakterler ise şunlar: "Herobrine, null, entity 303, entity 404, alexbrine vb." Notch veya Microsoft bunlar ile ilgili açıklama yaptı mı? Bunlar yalan mı, gerçek mi? Lütfen anketi oylayıp nedenini yazın.
Herobrine, entity 303 ve null gerçekten oyunda var fakat çok nadiren karşınıza çıkıyorlar. Üstelik "gece 3 te bunu yaparsanız bu olur" gibi videolar herobrine, entity 303 modu indirelerek yapılıyor. Açıkçası böyle videolar izlemeniz beni şaşırttı. Yaşınız küçük ise korkmanıza gerek yok. Gerçek hayatta karşınıza çıkacak değiller ya :D Oyunda da korkmanıza gerek yok Minecraft da JumpScare yok. Karşınıza çıktıkları zaman pek korkmazsınız :D

Herobrine
Çocukları korkutmak için bir yalan.
Null
Eski sürümdeki bir bug yüzünden bir mobun simsiyah olmuş hali (yani sadece simsiyah bir mob). Eğer bir dünyayı daha yeni sürümde (1.8-1.16 gibi büyük farkla) açarsanız tabelalarda "null" yazar. Bu da bir bug. Sonra abartılarak bu hale gelmiş.
Entity 303
Bilgisayar korsanları tarafından bir virüs. Sonra abartılmış.
Entity 404 ve Alexbrine
Yalan.
Korkmanıza gerek yok. Hepsi eski sürümlerde yaşanabilen abartılmış hikayeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı