Epic Games Hesaba bilinmeyen bir Social Club hesabı bağlanmış

Daha fazla  
GTA 5 oynamak için girdim ancak Social Club hesabı bilmediğim bir maile bağlı. Ne yapmalıyım?

1701550523464.png

GTA 5 oynamak için girdim ancak Social Club hesabı bilmediğim bir maile bağlı. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2039251

Biraz uzun sürecek ama kendi Rockstar girip destek bölümünden ticket oluşturcaksınız daha sonra sana dönecekler işte Epic Games hesabında kütüphanedeki GTA gözükürken bir hesap ve Social Club açıkken gözüken bir SS isteyeckler sonra Epic Games ID isteyecekler en son e postana gelen Epic Games'den GTA satış fişinin SSN'i atacaksanız bende böyle istemişlerdi.
Buradan direk yapabilirsiniz.En kolay anlatımım Rockstar hesabına gir destek bölümünden ticket oluştur yetkililer ne yapman gerekeceğini söyleyecekler.

Biraz uzun sürecek ama kendi Rockstar girip destek bölümünden ticket oluşturcaksınız daha sonra sana dönecekler işte Epic Games hesabında kütüphanedeki GTA gözükürken bir hesap ve Social Club açıkken gözüken bir SS isteyeckler sonra Epic Games ID isteyecekler en son e postana gelen Epic Games'den GTA satış fişinin SSN'i atacaksanız bende böyle istemişlerdi.
Buradan direk yapabilirsiniz.En kolay anlatımım Rockstar hesabına gir destek bölümünden ticket oluştur yetkililer ne yapman gerekeceğini söyleyecekler.
Teşekkürler hocam deneyeceğim.

Eki Görüntüle 2039251
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi destek talebiyle, steam hesabının senin üzerine ait olduğunu teyit ettirebilirsen yeni hesapla tekrar kaydolup oyuna giriş yapabilirsin. Ama şu da var. Eğer e-maili bilip Rockstar games'ten 2 gta 5 hesabım olur diye tezgah yapıyorsan eski hesabının eşleşmesini siliyorlar dikkat et.

@Lotuzka Hocam buradan hangisine tıklamalıyım?

1701551199039.png

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi destek talebiyle, steam hesabının senin üzerine ait olduğunu teyit ettirebilirsen yeni hesapla tekrar kaydolup oyuna giriş yapabilirsin. Ama şu da var. Eğer e-maili bilip Rockstar games'ten 2 gta 5 hesabım olur diye tezgah yapıyorsan eski hesabının eşleşmesini siliyorlar dikkat et.
Hocam iki hesabım yok tek hesaptı zaten uzun zamandır da girmiyordum. Bir de steam yazmışsınız ama epic games mi demek istediniz yoksa steam ile alakalı mı bu social club mevzusu?

Hocam iki hesabım yok tek hesaptı zaten uzun zamandır da girmiyordum. Bir de steam yazmışsınız ama epic games mi demek istediniz yoksa steam ile alakalı mı bu social club mevzusu?
Epic games'te süreç nasıl işliyor bilmiyorum. Ancak steam'de bir tık daha kolay bu hesap geri alma işleri.

Epic games'te süreç nasıl işliyor bilmiyorum. Ancak steam'de bir tık daha kolay bu hesap geri alma işleri.
Bu konuya bir göz atabilirsin.

@Lotuzka hocam buradan hangisine tıklamalıyım?

Eki Görüntüle 2039271

Hocam iki hesabım yok tek hesaptı zaten uzun zamandır da girmiyordum. Bir de Steam yazmışsınız ama Epic Games mi demek istediniz yoksa Steam ile alakalı mı bu Social Club mevzusu?

@AhmetKonyaspor bu arkadaşın attığına bakınız
Haricen girmeniz gereken yerler.
  • Çevrimiçi oyna.
  • Giris yapamıyorum.
  • Bilgisayar
  • Ele geçirilmiş hesap.
Daha sonra mailinizi
Epic Games ID nizi.
Derdinizin güzel ve düzgün anlatımı (yazıma dikkat ediniz Türkçe yazacaksanız)
En son Social Club ve Epic Games'in açık hallerinin bir SS i

@AhmetKonyaspor bu arkadaşın attığına bakınız
Haricen girmeniz gereken yerler.
  • Çevrimiçi oyna.
  • Giris yapamıyorum.
  • Bilgisayar
  • Ele geçirilmiş hesap.
Daha sonra mailinizi
Epic Games ID nizi.
Derdinizin güzel ve düzgün anlatımı (yazıma dikkat ediniz Türkçe yazacaksanız)
En son Social Club ve Epic Games'in açık hallerinin bir SS i
Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı