Steam Hesaba telefondan nasıl giriş yapılır?

Merzey

Centipat
Daha fazla  
Steam telefondan giriş yapamıyorum. Uygulamayı sil yükle yaptığım için tekrar giriş yapmamı istiyor fakat giriş yaparken mobil onay istiyor. Giremediğim hesaptan nasıl onay vereceğim anlamadım.

Koda erişimim yok gibi bir şey vardı. Mail, SMS ile falan Guard kaldırılıyor sonra tekrar ekleniyor.
Bir de bir şey soracağım sabah youtuber bir arkadaşın linkinden hellcase promosyon kodu aldım ve siteye girdim kasa açtım sonra steam girdiğimde arkadaş 0 envanter 0 olduğunu gördüm haliyle korktum şifre değiştirdim ve hesaba girebildim fakat hâla ara ara uygulama hata veriyor sizce sıkıntı olurmu?

Bir de bir şey soracağım sabah YouTuber bir arkadaşın linkinden hellcase promosyon kodu aldım ve siteye girdim kasa açtım sonra Steam girdiğimde arkadaş 0 envanter 0 olduğunu gördüm haliyle korktum şifre değiştirdim ve hesaba girebildim fakat hâla ara ara uygulama hata veriyor sizce sıkıntı olur mu?

Orijinal hellcase e girdiyseniz bir sıkıntı olmaz hocam.

Steam telefondan giriş yapamıyorum. Uygulamayı sil yükle yaptığım için tekrar giriş yapmamı istiyor fakat giriş yaparken mobil onay istiyor. Giremediğim hesaptan nasıl onay vereceğim anlamadım.

Aynısı geçen başıma geldi alttaki yazıya tıklıyorsunuz telefonunuza SMS kod geliyor onu girince direkt hesabınıza giriyor.

Bir de bir şey soracağım sabah YouTuber bir arkadaşın linkinden hellcase promosyon kodu aldım ve siteye girdim kasa açtım sonra Steam girdiğimde arkadaş 0 envanter 0 olduğunu gördüm haliyle korktum şifre değiştirdim ve hesaba girebildim fakat hâla ara ara uygulama hata veriyor sizce sıkıntı olur mu?

Hellcase güvenilir bir sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı