Hesabıma farklı biri giriş yapmaya çalışıyor

Sonu 68 ben aksaray dayım plaka da 68 ondan mı bilmiyorum ama bundan önce bir kişiye mail atmıştım Steam faturası idi o maili yanlış kişiye atmış ondan olabilir mi?
Sanmıyorum.
Önce şifrenizi daha sonrasında e-mail adresinizi değiştirin ve Steam Guard kapalı ise açın.
Mail değiştirmeye gerek yok. Hatta şifre de dahil. Bilmiyor ama girmeye çalışıyor. Elinde bir bilgi yokken sadece onay kodu atıp durur. Başka bir halt yiyemez. Bunu bir tanıdığı yaptığını düşünüyorum.

@m.kaany hocam korkmaya gerek yok. Sadece boş boş işler yapıyor karşıdaki taraf.

Son düzenleme:
Sanmıyorum.

Mail değiştirmeye gerek yok. Hatta şifre de dahil. Bilmiyor ama girmeye çalışıyor. Elinde bir bilgi yokken sadece onay kodu atıp durur. Başka bir halt yiyemez. Bunu bir tanıdığı yaptığını düşünüyorum.

@m.kaany hocam korkmaya gerek yok. Sadece boş boş işler yapıyor karşıdaki taraf.

Korkulacak bir şey olmadığı biliyorum. E-mail adresi bir şekilde bilindiğinden büyük ihtimal şifremi unuttum diyip kod gönderiyordur arkadaşa.

Kendisini rahatlatması açısından şifresini ve e-mail adresini değiştirmesi tavsiyesinde bulundum.

Sanmıyorum.

Tamamdır teşekkürler.

Korkulacak bir şey olmadığı biliyorum. E-mail adresi bir şekilde bilindiğinden büyük ihtimal şifremi unuttum deyip kod gönderiyordur arkadaşa.

Kendisini rahatlatması açısından şifresini ve e-mail adresini değiştirmesi tavsiyesinde bulundum.

Bir daha değiştirmek lazım o zaman teşekkürler iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı