Steam Hesabın değeri ne kadar?

Steamdb bozuk niye deseniz ben oyunlarımın yarısı key olarak olarak aldım onlar yok paralı oyunlar ücretsiz versiyonu varsa onlar yok cs gibi DLC fiyalanmiyor ben warzone oynuyorum mw2 MW3 DLC olarak saydigindan 2k değerinde olan oyun yok. Bende 5k harcadın yazıyor PS oyunlarınına harcadigim para 5k geçiyor zaten :D

Steam hesabının değeri yoktur. Hesap kurtarma aşırı kolay olduğu gibi ban yeme riskiniz çok yüksek.

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bu steamdb konusunda açıklık getirmek gerekiyor birçok kişiye.
Arkadaşlar orada yeşil şekilde yazılı olan lowest prices hesabınızdaki oyunların ilk çıktığı günden şu ana kadarki süreçte düştüğü en alt taban fiyatı.
Örneğin eski indirimlerde çok ucuza verilmiş olabilir veya çoğu ülkede olmasa da bizde zamdan önceki en düştüğü fiyatı gibi olabilir.

Kırmızı yazan Today's prices ise adı üstünde kütüphanenizdeki oyunlarınızın günümüz karşılığı gibi.
Ama daha net açıklamak gerekirse siteye o anda baktığınız değeri oluyor.
Hani mesela hesabınızdaki oyunlardan bazısı indirimdeyse tam o anda inen fiyatıyla yansıyorlar bu kez.
Örneğin sadece hesabınızda X oyunu var ve 1000 tlden 500e düşmüşse o gün bu sizin günümüz fiyatı kısmında 500 değeri verir. İndirim bitince ise tekrar 1000 gözükür.

Kardeşim konudaki çoğu arkadaş boş konuşmuş, bir sitede onaylı satıcıyım hesap alım satım yapıyorum, sadece CS2 Prime hesaplar eğer ban vb yoksa 400'e falan gidiyor. Senin hesabın 1300 1700 arasına rahat satılır 3 5 güne gider. Yıllardır Steam hesap alım satım işinin içindeyim. Hesap satım yapan sitelere bakabilirsin her hesabın içeriği farklı olduğı için ortalama bir piyasası yok. Hesap garantisi konusuna gelecek olursak satın alıp sattığım hesaplardan birisi geri alınmıştı arkadaşla görüşme sağladık kabul etmeyince şikayetçi oldum, Steam hesap satışı yasak falan yazmayın boşuna, para ile bir mal satılarak rızasız geri alınması dolandırıcılık suçuna giriyor. Velhasıl kelam 350 lira civarı bir para vererek aldığım hesabımı geri alamadım ama 28 bin lira tazminat aldım bundan 5 ay öncesiysi sanırım. Öyle 1 2 sene mahkeme uğraş falan öyle bir şey yok şikayetçi olduktan 16 17 gün sonra sonuçlandı. Boş konuşanlara aldanma hayırlı satışlar.

Kardeşim konudaki çoğu arkadaş boş konuşmuş, bir sitede onaylı satıcıyım hesap alım satım yapıyorum, sadece CS2 Prime hesaplar eğer ban vb yoksa 400'e falan gidiyor. Senin hesabın 1300 1700 arasına rahat satılır 3 5 güne gider. Yıllardır Steam hesap alım satım işinin içindeyim. Hesap satım yapan sitelere bakabilirsin her hesabın içeriği farklı olduğı için ortalama bir piyasası yok. Hesap garantisi konusuna gelecek olursak satın alıp sattığım hesaplardan birisi geri alınmıştı arkadaşla görüşme sağladık kabul etmeyince şikayetçi oldum, Steam hesap satışı yasak falan yazmayın boşuna, para ile bir mal satılarak rızasız geri alınması dolandırıcılık suçuna giriyor. Velhasıl kelam 350 lira civarı bir para vererek aldığım hesabımı geri alamadım ama 28 bin lira tazminat aldım bundan 5 ay öncesiysi sanırım. Öyle 1 2 sene mahkeme uğraş falan öyle bir şey yok şikayetçi olduktan 16 17 gün sonra sonuçlandı. Boş konuşanlara aldanma hayırlı satışlar.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198394810979 sence değeri nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı