Hesabınıza oturum açamıyoruz hatası

Hparlar

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam Dont starve together oynarken laptop ara ara takılmaya başladı. Sonra bende yeniden başlata tıkladım ve PC açılıyor, fakat siyah ekranda kalıyordu. Sadece mouse imleci ve ekranın aşağısında dönen bir sayaç. Bir şekilde PC'yi açtım ve bilgisayarı sıfırla dedim. Çok güzel her şey sıfırlandı fakat bu kezde belgelerime ulaşamıyorum. Şifre koymadığım halde hotmail hesabımın şifresini koymuşlar. Bu halde bile giremiyorum. Yardım edenden Allah razı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hotmail hesabı ile kullanıcı oluşturduysanız şifreniz hotmail şifresi olur. İster ayarlardan 4 rakamlı pin oluşturabilir, ister çalıştıra netplwiz yazıp çalıştırıp parola girmelidir işaretini kaldırıp şifrenizi iki kere girerek şifre sorulmasını kaldırabilirsiniz. Şifreyi girmeyip tamam deyip geçerseniz şifre sormaya devam edecektir.

Belgelerim'den kastınız belgelerim klasörü ise C:\Windows.old\Users\<Kullanıcı Adı>\Documents klasörüne taşınmış olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı