Steam Hesap kaç TL eder?

Alorree18

Hectopat
Yıllardır oyun oynamıyorum. En son 2015 - 2016'da falan CS:GO oynamaya giriyordum Steam'e bir gireyim dedim öyle fazla oyun falan yok zaten lakin envantere girince CS:GO kasaları gördüm. Satış fiyatlarına baktığımda 100 TL olan kasalar var 50 TL'den aşa kasa yok. 15-20 kasa bu şekilde var. Bunların hesabımı satarken ederi var mıdır?

Steam linkimde bu kullanıcı adına takılmayın 11-12 yaşımdaydım o zamanlar :) https://steamcommunity.com/id/ahmetreyiz11/

Özellikle envanter kısmına bakarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır oyun oynamıyorum. En son 2015 - 2016'da falan CS:GO oynamaya giriyordum Steam'e bir gireyim dedim öyle fazla oyun falan yok zaten lakin envantere girince CS:GO kasaları gördüm. Satış fiyatlarına baktığımda 100 TL olan kasalar var 50 TL'den aşa kasa yok. 15-20 kasa bu şekilde var. Bunların hesabımı satarken ederi var mıdır?

Steam linkimde bu kullanıcı adına takılmayın 11-12 yaşımdaydım o zamanlar :) https://steamcommunity.com/id/ahmetreyiz11/

Özellikle envanter kısmına bakarsanız sevinirim.

O kasaları pazarda satıp oyun alabilirsiniz bir sürü oyunlar indimdeyken bayağı iyi.

Usta kasalari satsam 1100 tl para yapiyor zaten ne 250 si :D steamde paraya çevirip 800 900 e birine de satabiliri.

Envanter hariç sadece CS seçkini var hesapta. 50 lira eder. Değeri daha fazladır ama riskli.

Vallahi CS seçkini ne onu da bilmiyorum bayağı unuttum oyunlari yillar olmuş 2015 2016'da çok oynardim :)

O kasaları pazarda satıp oyun alabilirsiniz bir sürü oyunlar indimdeyken bayağı iyi.
Reis csgoyu bile kaldirmiyor artik bilgisayarim kasıyor o kadar oyun işime yaramaz ben satma taraftariyim

Kasaları sizden alabilecek siteler var para karşılığı biraz araştırırsanız bu kasaları gerçek paraya çevirebilirsiniz.
Ustad bana yazabilirmisin nerden yapıldiğini ? Bilgisayarim csgo yu bile kaldırmıyor artik o kadar kötü en azindan satip gerçek paraya çevirebiliyim hepsini satsam 1100 tl civari ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı