Steam Hesaptaki para nasıl çekilir?

Hello bfy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yakın zamanda kasa yükselir dedim, 5 TL yükseldi. 500 TL'lik biraz kasa aldım ama parayı çekemediğimi fark ettim. Hemen almam lazım parayı. 50-100 TL (minimum tutar önerir misiniz?) zarar olsa bile yeter ama para lazım. Almam için ne yapmam lazım acaba?

ByNoGame vb. aracı bir siteye satıp oradan çekmeniz lazım ama komisyon oranı fazla olur zarar edersiniz. Başka çaresi yok maalesef.

Yakın zamanda kasa yükselir dedim, 5 TL yükseldi. 500 TL'lik biraz kasa aldım ama parayı çekemediğimi fark ettim. Hemen almam lazım parayı. 50-100 TL (minimum tutar önerir misiniz?) zarar olsa bile yeter ama para lazım. Almam için ne yapmam lazım acaba?
Ticareti fazla dönen bir skin alıp Gamesatis.com sitesinde düşük komisyon ile satabilirsiniz.

CS:GOdaki skin alıp ByNoGame gibi 3.parti sitelerde satabilirsin, ya da hesap bakiyenle oyun almak isteyen arkadaşına hediye edebilirsin o da sana parayı verir.

Hocam Türkçe meali gelir mi hiçbir şey anlamadım yazdığınızdan.

Hocam yazdığınızdan pek bir şey anlamadım çok karışık anlatmışsınız ama eğer Steam cüzdandaki paranın karta nasıl atılacağını soruyorsanız öyle bir şey mümkün değil. İnsanlara %lik indirim karşılığında oyun hediye edersiniz onlarda size fiyatı kartınıza gönderir ancak böyle olur.

Geri
Yukarı