Hi level HLV-SSD30ULT standart mıdır?

TheGamers

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey ucuz yollu olarak tercih edilir mi v300 göre fury param yetmiyor sizce ?
(bu arada konu dışı çok özür dilerim " iphone 5s ile wifi bağlandığımda ve kullandığımda sıkıntı yok ama wifi açıkken işlem yapmadığımda ağımda ki bulundan bütün internetler gidiyor telefonun wifi kapatınca veya safariye girdiğimde işlem yaptığım vakit hemen İnternet geliyor modem yeni huwai diye bir marka olması lazım bir türlü bu olayı çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz, bu arada özelden sizlere bir sistem soracağım yardımcı olur musunuz ? kime sorduysam bu sisteme bu olmaz dediler illede yeni sistem toplamalısınız falan filan dediler ben inanasım gelmedi biraz yeni sistem satmak için yapıyorlar,bana sizler yardımcı olabilirsiniz sadece 2,3 soru sizin düşünceleriniz benim için çok önemli.." )
teşekkür ederim..

kusura bakmayın banlanınca bu hesaptan girmek zorunda kaldım
Hi-Level'ın bellekleri pek iyi çıkmıyor genelde. SSD'leri konusunda ise bilgim yok. Şu kesin ki Kingston ile alacağın FW güncelleme desteği daha iyi olacaktır.

Okuma ve yazma hızları iddialı gözüküyor. SSD nin ömrü 75TB veri yazıldıktan sonra bitiyor sanırım. Hi level kendi şirket bünyesinde bellek veya SSD üretecek kadar büyük bir firma değil. Böyle bir güce sahip değil. Yüksek ihtimal belleklerini Samsung üretiyordur. Çünkü bazı satıcılar Hi level bellek satarken özellikle parantez içerisinde "Samsung Üretim" olarak yazıyorlar. SSD lerinide yüksek ihtimal Samsung veya türevi firmalar üretiyordur. Tabi en üst kalite ile değil. Ürünün garantisi var. Bence alıp kullanmalısınız. Ben olsam alırdım. SSD lerde kral Samsung dur. V300 den de çok şikayet eden kullanıcı var işin aslı.

Okuma ve yazma hızları iddialı gözüküyor. SSD nin ömrü 75TB veri yazıldıktan sonra bitiyor sanırım. Hi level kendi şirket bünyesinde bellek veya SSD üretecek kadar büyük bir firma değil. Böyle bir güce sahip değil. Yüksek ihtimal belleklerini Samsung üretiyordur. Çünkü bazı satıcılar Hi level bellek satarken özellikle parantez içerisinde "Samsung Üretim" olarak yazıyorlar. SSD lerinide yüksek ihtimal Samsung veya türevi firmalar üretiyordur. Tabi en üst kalite ile değil. Ürünün garantisi var. Bence alıp kullanmalısınız. Ben olsam alırdım. SSD lerde kral Samsung dur. V300 den de çok şikayet eden kullanıcı var işin aslı.
Ideal mi fiyatı ve okuma Hızı düşer mi ?

Fiyatı güzel. SSD lerin okuma ve yazma hızları zaman içerisinde düşüyor HDD gibi uzun ömürlü değiller. Genelde bu düşme 75TB dan sonra başlıyormuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı