Hi-Level SSD alınır mı?

Rakun75

Picopat
Daha fazla  
Başlıktan da görüldüğü üzere 300 TL'ye Hi-Level Ultra Speed serıes SSD buldum. 120 GB sadece Windows kuracağım yeterli olur mu? Çoğu kişi önermiyor.

Sistem kurmak için dram'siz SSD'ler ilerleyen zamanlarda hatalar çıkarabilir. Almışken de en az 240 GB'lık almayı düşünün. 4 aydır eski dizüstü bilgisayarımda kullanılıyorum. Günlük kullanım için yeterli, oyunları bu bilgisayarda oynamıyorum. Testlerde vaat ettiği hızlara çıkıyor, ısınma da normal değerlerde.

Sistem kurmak için DRAM'siz SSD'ler ilerleyen zamanlarda hatalar çıkarabilir. Almışken de en az 240 GB'lık almayı düşünün. 4 aydır eski dizüstü bilgisayarımda kullanılıyorum. Günlük kullanım için yeterli, oyunları bu bilgisayarda oynamıyorum. Testlerde vadettiği hızlara çıkıyor, ısınma da normal değerlerde.

500 GB HDD var zaten sadece hızlı çalışsın diye alacağım Windows kuracağım oyunlar HDD de olacak.

Başlıktan da görüldüğü üzere 300 TL'ye Hi-Level Ultra Speed serıes SSD buldum. 120 GB sadece Windows kuracağım yeterli olur mu? Çoğu kişi önermiyor.
Oyun iş vs. konular için Windows kuracaksan daha çok depolaması olan bir SSD almanı öneririm. Ama pek birşey yapmayacaksan alabilirsin, sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı