Çözüldü Hiç DotA 2 oynamama rağmen VAC ban yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
ban yediğin zaman VAC kullanan tüm oyunlardan banlanırsın.

Hayir.

Eğer VAC yasağı aldıysam hangi oyunları oynayabilirim?

Aşağıdaki Source oyunlarından birinde ya da bir Source modunda hile yaparsanız aşağıdaki listedeki tüm oyunlar için VAC yasaklaması alırsınız:
  • Counter-Strike: Source
  • Half-Life 2: Deathmatch
  • Day of Defeat: Source
  • Team Fortress 2
Benzer şekilde, aşağıdaki Gold Source oyunlarından birinde hile yaparsanız aşağıdaki listedeki tüm oyunlar için VAC yasaklaması alırsınız:
  • Counter-Strike
  • Counter-Strike: Condition Zero
  • Ricochet
  • Day of Defeat
  • Team Fortress Classic
  • Half-Life: Deathmatch
  • Deathmatch Classic

Bu oyun motorunu kullanan oyunlar disindaki tüm yasaklamalar sadece oyunun kendisini baglar.

@Worian

Oyun yasaklanmasi almissiniz. VAC yasaklanmasi degil. Ayrica oynamadan nasil oyun yasaklanmasi aliyorsunuz merak ediyorum.
ban yediğin zaman VAC kullanan tüm oyunlardan banlanırsın.

Hayir.

Eğer VAC yasağı aldıysam hangi oyunları oynayabilirim?

Aşağıdaki Source oyunlarından birinde ya da bir Source modunda hile yaparsanız aşağıdaki listedeki tüm oyunlar için VAC yasaklaması alırsınız:
  • Counter-Strike: Source
  • Half-Life 2: Deathmatch
  • Day of Defeat: Source
  • Team Fortress 2
Benzer şekilde, aşağıdaki Gold Source oyunlarından birinde hile yaparsanız aşağıdaki listedeki tüm oyunlar için VAC yasaklaması alırsınız:
  • Counter-Strike
  • Counter-Strike: Condition Zero
  • Ricochet
  • Day of Defeat
  • Team Fortress Classic
  • Half-Life: Deathmatch
  • Deathmatch Classic

Bu oyun motorunu kullanan oyunlar disindaki tüm yasaklamalar sadece oyunun kendisini baglar.

@Worian

Oyun yasaklanmasi almissiniz. VAC yasaklanmasi degil. Ayrica oynamadan nasil oyun yasaklanmasi aliyorsunuz merak ediyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı