Hiç intikam alamadığınız için çok kötü hissettiniz mi?

Çocukça kaçmıyor aslında. Beni üzen çok kız olmuştu daha önce ki daha çok sanal ortamda. Bunlardan intikam almak isterdim ama çocukça olduğundan değil de almaya çekindiğimden. Yazık falan diye.
aynısı benim içinde geçerli benimde sanaldandı, yazık falan olarak bende düşündüm sonuç olarak onların artık ulaşamayacağı bir insan olmak daha iyi intikam almak yazmak bunlar onların kendilerini önemli hissetmelerini sağlar.

Önemliden ziyade aşırı korkutur başarılı olursanız bence. Ben bu tür insanları daha önceden aşırı sevdiğim için şimdi bir şey yapmaya çok çekiniyorum zaten. Anlatmak isterseniz dinlerim bu tür şeyleri Discord falan var mı diyeceğim de yasak. Her neyse sanaldan da zaten hiçbir şekilde o tür şeyler olmaz ben onları sevsem dahi beni sevdiklerini soyleseler kabul etmezdim. Sanal ne kardeşim? Karşındaki bol killi İsmail abi çıkabilir.

doğru ama ben hayatını biliyordum hocam, bundan dolayı zaten bir şey yapmıyorum büyüklük bizde kalsın diyelim her şeyini gördüğümüz insanların bize yabancı olması koyuyor ama dediğim gibi.

doğru ama ben hayatını biliyordum hocam, bundan dolayı zaten bir şey yapmıyorum büyüklük bizde kalsın diyelim her şeyini gördüğümüz insanların bize yabancı olması koyuyor ama dediğim gibi.
ayrıca ne insanlar var ki 10 15 20 yıllık evliliklerini bitiriyor bu tarz şeyler meyve suyu kek misali yanında 0.

Bayağı koyuyor hem de. Ben rahat bırakıyorum açıkçası. Kurtulmak istiyormuş istediğini alsın darlayan bir abaza değilim ne de olsa.

Doğru kek meyve suyu ama bunlar küçük şeyler değil pek. İnsanı derinden etkileyebiliyor duruma göre.

evet ve hayatınızın dip zamanlarında sizi bırakıp gidiyorlar hepsi işaret hayata bir kere geliyoruz o yüzden isimlerini 5 sene sonra unutacağımız insanlara boşuna değer vermemek gerekiyor.

Evet ve hayatınızın dip zamanlarında sizi bırakıp gidiyorlar hepsi işaret hayata bir kere geliyoruz o yüzden isimlerini 5 sene sonra unutacağımız insanlara boşuna değer vermemek gerekiyor.

Doğru ama ben 5 sene sonra unutacağımı sanmam bu asosyallikte. En ihtiyacım olduğu zamanlarda gidiyor dediğiniz gibi ki bu da çok kötü. Yapacak bir şey yok. İllaki daha iyi ilişkiler çıkacaktır karşınıza çok takmayın.

''Beni tecavüz etmişti'' kısmından sonrasını okumaya gerek duymadım.

başka kızlar bulun hocam unutuyorsunuz.

Yaşadığınız olaya fazlasıyla üzüldüm, keşke tacizi ailenize anlatsaydınız o kişiyi okuldan bile attırabilirdiniz. Bu konuda sessiz kalmanız pek iyi olmamış.

Benim keşke intikam alsaydım dediğim bir durum maalesef var, 9. sınıfta yaşadığım bir şeydi ancak intikam alsaydım bana yakışmayan bir şey yapmış olacaktım. Vicdanım ağır bastığı için bir şey yapmadım sustum ama şimdiki aklım asla susmazdım tamamen ortalığı karıştırırdım ancak dediğim gibi bunu yapmak benim karakterime asla yakışmazdı. En azından bu yaşadığım olay beni çok büyük oranda akıllandırdı, hayata karşı gözümü açtı diyebilirim. O olaydan sonra bir daha da kimsenin beni ezmesine izin vermedim zaten. Gerektiği zaman bu sebeple hayatımdan çıkardığım birçok insan oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…