Hiç intikam alamadığınız için çok kötü hissettiniz mi?

10. sınıfım. Özel okulda okuyorum ve buna rağmen beni çok büyük bir intikam almama zorlayan bir olay oldu.
1. dönemin son gününde yemekhaneye indim karnemi sıramda bırakarak. Yemeğimi yiyip geldiğimde karnem kayıptı.
Bunu kimin yaptığını o anın stresiyle düşünemiyordum.
Anneme söylediğimde yol boyu azar yedim.
Bana en az yarım saat boyunca bağırdı ve azarladı. Şu anda bazı arkadaşlarımın gördüklerini bana aktarması sayesinde yapanları biliyorum ve 2. dönem artık sırasına iğne koymaktan tut ikisinin de karnelerini çalmaya öyle bir intikam almayı planlıyorum. Senin anlattığın olay kadar büyük bir olay değil ama eğer yaşadıysanız bir travmanın neler yaşattığını bilirsiniz. Bu travmalara sebep olan varlıkları buna pişman etmeye yemin ettim. Eğer yaratıcı intikam fikirleriniz varsa Gmail adresime beklerim. İyi günler. myticaldelirium@gmail.com

Hocam sakin ya. Travma yaşadım evet ve nasıl bir şey olduğunu biliyorum ama çok da abartmaya gerek yok. Sırasına iğne koymak fan hem abartı hem fark edilir. Çok da abartmadan dövebilirsiniz mesela. Karne çalmak basit iş. Kötü bir şey yapmaya teşvik etmiyorum sizi ama hak etmişler gibi ama düşmanınızın da insan olduğunu unutmayın derim.

Psikolojik olarak hasar aldım ve bu hasarlar bazen kalıcı olabiliyor anlatabiliyor muyum? Yani gerçekten o hasar belki kalıcı olarak zihnime yerleşti şu anda. İnsan kötü anıları asla unutmuyor ne yazık ki. İster kalıcı olsun ister olmasın. Ayrıca ceza olarak dövebilirim ama disiplin yemekten korkuyorum ciddi bir şey iş hayatım için.

Evet anlatabiliyorsun ama bu sadece bir belge yani evet çok üzülebilirsin ve sinirlenebilirsin ama o kadar ciddi bir hasar olmamalı. Çıkış?

Evet anlatabiliyorsun ama bu sadece bir belge yani evet çok üzülebilirsin ve sinirlenebilirsin ama o kadar ciddi bir hasar olmamalı. Çıkış?

Ben bana karşı yapılan şakaları pek hoş karşılamıyorum hocam. Yani nasıl diyeyim bunu yaparak bana yaşattığı duyguyu aynen yaşamasını istiyorum. Çünkü insanlar yaşamadan akıllanmıyor bir daha yapmayayım demiyor.

Dövecek sen çıkış var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…