High Power 500W PSU iyi mi?

Ürünü satın aldıktan sonra yorum açman ne kadar mantıklı bir davranış sence? Daha ucuzuna daha iyi var mesela örn;

Ürünü satın aldıktan sonra yorum açman ne kadar mantıklı bir davranış sence? Daha ucuzuna daha iyi var mesela örn;

Bu mu daha ucuz olarak gösterdiğiniz kaynak? Sertifikasız bir psu ve bu psu ile sistemini yakan çok kişi var?
Halen siparişi iptal edebiliyorum o yüzden.
İnşallah iptal etmemişsindir. High power en kaliteli psu markasıdır. 80+ Sertifikalıdır. Bunun ne anlamana geldiğini bilmiyorsan araştırabilirsin. Rampage gibi markalara 80+ sertifika yazabiliyorlar onlar sahte oluyor. High power, Fsp, Corsair gibi markaların 80+ Sertifikaları gerçek oluyor. Aerocool’u 1-2 sene kullanırsın (sertifikasız gerçi o da garanti değil) ama high power sana bir ömür gider. Ayrıca aerocool 304 tl yazıyor. Highpower 338 tl. 34 tl’den mi kurtardın arkadaşım? Sistemini gönül rahatlığıyla kullanmak, ilerde zarar gelmemesini istiyorsan kaliteli marka kullanmalısın.

Son düzenleme:
Bu mu daha ucuz olarak gösterdiğiniz kaynak? Sertifikasız bir PSU ve bu PSU ile sistemini yakan çok kişi var?

İnşallah iptal etmemişsindir. High Power en kaliteli PSU markasıdır. 80+ sertifikalıdır. Bunun ne anlamana geldiğini bilmiyorsan araştırabilirsin. Rampage gibi markalara 80+ sertifika yazabiliyorlar onlar sahte oluyor. High Power, FSP, Corsair gibi markaların 80+ sertifikaları gerçek oluyor. Aerocool'u 1-2 sene kullanırsın (sertifikasız gerçi o da garanti değil) ama High Power sana bir ömür gider. Ayrıca Aerocool 304 TL yazıyor. High Power 338 TL. 34 TL'den mi kurtardın arkadaşım? Sistemini gönül rahatlığıyla kullanmak, ileride zarar gelmemesini istiyorsan kaliteli marka kullanmalısın.

İptal etmedim. Fakat Aerocool da kötü değil diye biliyorum.

Geri
Yukarı