Satılık High Power 750W Astro Lite Serisi 80+ Gold Yarı Modüler Güç Kaynağı

merttrkz

Kilopat
Daha fazla  
Bu başlıktaki güç kaynağıyla ilgili teknik olmayan kasayla ilgili bir sorun yaşıyorum. Corsair Graphite 380t mini ITX kasa kullanıyorum. İçerisindeki 3.5 inç disk yuvasını bu güç kaynağı yüzünden yerine oturtamıyorum. Resimleri bu başlık altında da paylaştım. Kasamı yaklaşık iki yıl önce topladım. Bu zamana kadar da ekran kartı alamadığım ve oyunları laptop ile oynadığım için 3.5 inç disk kullanma ihtiyacı hissetmedim. Ekran kartını sonra almayı planlamıştım. Bu zamana kadar yeterli bütçem de olmadı. Öğrencilikten dolayı kolay taşındığı ve en azından içerisinde oyun oynayabileceğim iyi kötü bir GPU olduğu için laptop kullandım. Bu yaptığım kasayı da sınıf öğretmeni olan babamın günlük işlerinde kullanması için evde bıraktım. Şimdi heyecanla 1080Ti ve 3.5 disk aldım fakat disk yuvası resimde de gözüken PSU'nun arka kısmındaki sert ve toplu haldeki kablo yığını yüzünden birkaç cm dışarda kalıyor yerine sabitleyemiyorum. Resimde gözüken PSU üzerindeki sarı soketli girişte sorun olmuyor çünkü onun için aradaki boşluk yeterli oluyor. Tam modüler olursa yüksek ihtimalle sorunum ortadan kalkacak.
Bu yazığı okuyan ve PSU ihtiyacı olan arkadaş olursa güç kaynağımı satabilirim. Ya da elinde tam modüler PSU olan bir arkadaşla takas da edebilirim.
Adsız.png
Adsız2.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı