High Power 750W vs Aerocool P7 750W PSU

ahmet582

Decapat
Arkadaşlar Hepsiburada'da KDV indirimleri var. Güç kaynağı alacağım fakat bir kaç model arasında kararsız kaldım. Hangi modeli fiyat performans açısından bana önerirsiniz?
Başka önerilere de açığım high power alırsam ekstra 4 pinlik CPU pin kablosu almam gerekecek.

Bende i7-8700k , rtx2080 pc toplayacağım psu olarak bu ve yakını modelleri inceliyordum, çok bilgim yok kaç W olması lazım vs. Bilen biri burada aydınlatırsa çok güzel olacak.

Aerocool diğerine göre daha iyi bir PSU. Araştırdığım ve beğendiğim bir model. Tamam diğer Platin sertifikalı bazı modellerden birazcık geride ama yine de bu fiyata iyi bir model.

Son düzenleme:
Platinum sertifikalı PSU diğer yerlerden çok daha hesaplıymış. Uzun yıllar kullanma gibi düşüncen varsa aralarındaki 200 TL fiyat farkına bence fazlasıyla değer olduğundan P7 öneririm. Gold sertifikalı PSU düşünüyorsan yarı modüler KCAS 750 daha hesaplı olduğundan alınabilir.

Son düzenleme:
Hocam 6-7 sene Allah ömür verirse kullanacağım bu doğrultuda hangisini seçeyim yarı modüler gold mu yoksa platin olanı mı? 650w lık bir modelde olabilir 750 w şart değil.@CJack60

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…