High Power PSU alınır mı?

@Unixd

Bunun toplu satışla herhangi bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Ofis bilgisayarlarında neden Super GD+ olsun? Bir de kimse Super GD+'ı 1000 TL altına vermez, satıcı ya dolandırıcı ya da bilmiyor. Güç kaynağına metal kutu gözüyle bakıyorsa talih kuşu konmuş konu sahibinin başına.

@Unixd

Bunun toplu satışla herhangi bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Ofis bilgisayarlarında neden super gd+ olsun? Bir de kimse super gd+'ı 1000 TL altına vermez, satıcı ya dolandırıcı ya da bilmiyor. Güç kaynağına metal kutu gözüyle bakıyorsa talih kuşu konmuş konu sahibinin başına.

Bende öyle düşünüyorum bilmediği için o fiyata koymuş büyük ihtimal deneyip alacaksa zaten bir sıkıntı olmaz. Ama söylediğim olay doğru toplu ve ucuza satış yapan yerler var iş yerlerindeki parçaları açık arttırmayla falan satan yerlerde mevcut.

@Unixd

Farkındayım ama sıfır fiyatı 1700 TL olan aleti 300 TL'ye vermek izah edilemeyecek bir şey. Bahsettiğin yerlerde fiyat 400, bilemedin 500 TL düşer. Bu kadarı da saçmalık.

@bjkworld26

Garanti etiketi yerinde değilse arkana bakmadan kaç, fatura tarihini de iste. Garantisi dolmadan etiket sökülmüşse işler değişir.

@Unixd

Farkındayım ama sıfır fiyatı 1700 TL olan aleti 300 TL'ye vermek izah edilemeyecek bir şey. Bahsettiğin yerlerde fiyat 400, bilemedin 500 TL düşer. Bu kadarı da saçmalık.

@bjkworld26

Garanti etiketi yerinde değilse arkana bakmadan kaç, fatura tarihini de iste. Garantisi dolmadan etiket sökülmüşse işler değişir.

High Power marka 750W 80+ Gold sertifikalı Power Supply( güç kaynağı ). Marka ve model olarak alanındaki en iyilerdendir. Etiketleri dahil üzerinde durmaktadır. Çok temiz durumdadır. Modüler orijinal kabloları ile birlikte verilecektir. Her türlü testi yapabilirsiniz. İlanda bu yazıyor.

Super GD+, 350 TL, peki.

Garantisi, ne kadar kullanildigi falan filan bunlar ne durumda? 350 TL temiz kullanilmis ve garantisi olmasa bile duzgun calisan bir Super GD+ icin sudan ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı