Hikaye Bazlı Oyun Tavsiyesi

Assassin's Creed serisi fakat ilk oyunu oynama çok sıkılırsın. Onun haricinde hikaye deyince aklıma life is strange ve the walking dead geliyor. Gerçi Witcher gibi bir şey istiyorsan Skyrim da olur

Merhabalar, hikayenin ön planda olduğu bir oyun oynamak istiyorum. Oyun her türden olabilir. Witcher 3 gibi savaş mekanikleri olan bir oyun oynamayıda çok isterim. Şuan aklımda Sekiro var, indirime girdiği an alacağım. Fakat yanında farklı oyunlarda almak istiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Biraz gerilimli oyun olarak SOMA yı tercih ederim.

The Walking Dead'ın tüm sezonlarını oynamanıda tavsiye ederim.

Witcher 3 gibi savaş mekanikleri yok ama;
Gris, Distraint, Wolfenstein serisi.
Hikaye tabanlı denince ilk aklıma gelen bunlar. Vaktinizi harcamak istiyorsanız Skyrim.

Dying Light ve Kane and Lynch Dead Men tavsiye edebilirim.
Arkadaşlar Witcher 3'ü önerdiğine göre ben de hafif çerezlik ve uygun fiyatlı Tomb Raider, Bioshock ve Metro serisini öneriyorum.
Dying Light uzun süredir aklımda var fakat oyun biraz korkutuyor beni. aynı şekilde Metro tarzında oyunlarda korkutuyor. Sizin düşünceleriniz neler? Metro ve Dying Light gerici ve korkutucu mu?

Dying Light uzun süredir aklımda var fakat oyun biraz korkutuyor beni. aynı şekilde Metro tarzında oyunlarda korkutuyor. Sizin düşünceleriniz neler? Metro ve Dying Light gerici ve korkutucu mu?
Metro ve Bioshock'ta korkudan çok gerilim var. Hayatta kalma gerilimi diyelim. Yani oyunu oynarken sürekli bir 'Ulan kaç mermim kaldı ki, umarım yaratık çıkmaz' durumu oluyor. Ama ikisi de güzel seriler. Korkacağınızı sanmıyorum.

Elimden geldiğince listeyi kaliteli tutmaya çalıştım. Bunlar benim bitirdiğim ve üzerine konuştuğum oyunlardır. İyi oyunlar dilerim.

• The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Dying Light
  • BioShock 1
  • BioShock 2
  • BioShock Infinite
  • Far Cry® 3
  • Far Cry 4
  • Middle-earth™: Shadow of Mordor™
  • Middle-earth™: Shadow of War™
  • Darksiders Warmastered Edition
  • Mad Max
  • The Witcher: Enhanced Edition
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • Metro 2033 Redux
  • Metro: Last Light Redux
  • Saints Row: The Third
  • Saints Row: Gat out of Hell
  • Saints Row IV
  • Life is Strange™
  • Dishonored
  • Tomb Raider
  • Rise of the Tomb Raider
  • The Darkness II
  • Half-Life
  • Half-Life 2
  • Half-Life 2: Episode Two
  • Batman: Arkham City GOTY
  • Batman™: Arkham Origins
  • Batman™: Arkham Knight
  • Assassin's Creed
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed Revelations
  • Assassin's Creed Brotherhood
  • The Wolf Among Us
  • The Walking Dead
  • The Walking Dead: Season Two
  • Call of Juarez Gunslinger
  • Prototype
  • PROTOTYPE 2
  • resident evil 4 / biohazard 4
  • Spec Ops: The Line
  • Castlevania: Lords of Shadow 2
  • Call of Duty 4: Modern Warfare
  • L.A. Noire
  • Ryse: Son of Rome

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı