Hikaye tabanlı oyunlar önerisi

Cidden Arkham serisinin optimize olduğunu mu düşünüyorsun? Oyunlarda V-Sync bile düzgün çalışmıyor.

Sen ciddi misin? O oyunların optimizasyonu mükemmel ötesi. İstersen örnek vereyim: Batman Arkham City oyununu 2 GB RAM + i3 2120 + Intel HD 2000 ile minimum GT 8800 gibi bir kart isteyen oyunu en düşük ayarlarda 30FPS oynayabildim? Arkham asylum ise medium ayarda 40 FPS ile bitirdim. Arkham Knight internetten izlediğim testlerde GDDR5 GT 730 ekran kartında sabit 30FPS çalışıyor (720p) @William Crusader ney komik geldi?

Sen ciddi misin? O oyunların optimizasyonu mükemmel ötesi. İstersen örnek vereyim: Batman Arkham City oyununu 2 GB RAM + i3 2120 + Intel HD 2000 ile minimum GT 8800 gibi bir kart isteyen oyunu en düşük ayarlarda 30FPS oynayabildim? Arkham asylum ise medium ayarda 40 FPS ile bitirdim. Arkham Knight internetten izlediğim testlerde GDDR5 GT 730 ekran kartında sabit 30FPS çalışıyor (720p) @William Crusader ney komik geldi?
Hiç, öyle mesajın komik geldi.

Hiç, öyle mesajın komik geldi.

Merak etme o sistemler Arkham City ve asylum oyununu ikisini en az 6 kere bitirdiğim için gayet iyi biliyorum oyunların içini dışını ve ne kadar FPS verdiğini. Arkham Knight ise zamanında ilk çıkış zamanlarında kötü optimizasyonla çıkmıştı bu bir gerçek fakat bunun sebebi ise Warner Bros.'un rocksteady dışında bir firmaya PC portunu yaptırmasıydı. Rocksteady aslında oyunu çok optimize ve güzel yapmıştı bir örnek: PC portunda olmayan yağmur efektleri konsollarda vardı. Oyun konsolda daha güzel gözüküyordu ve daha optimizeydi. Oyun satıştan kaldırıldıktan sonra rocksteady yine kendisi oyunu aldı ve optimizasyonunu düzeltti.

Geri
Yukarı