Hikayeli açık dünya oyun önerisi

Hikayeli ama aynı zamanda açık dünyası da olsun.
GTA ve Skyrim gibi olabilir. Loot sistemi olabilir ama şart değil. Valorant ve CS oynaya oynaya akıl sağlığımı kaybedeceğim bu gidişle.
Mount & Blade: Warband. Hikayesi yok, çünkü hikayeni sen oluşturuyorsun istediğin gibi. Ama hikayeli olarak bayağı hikayeli modu var.

Far Cry Primal'ı beğendiysen Far Cry 3'ü dene de gözlerin bayram etsin 😍

Bazıları Far Cry serisi için hep benzer oyunları çıkartıyor diyor, o yüzden ilk defa oynadığımı belirtmek için yazdım. Tavsiyenizi dikkate alacağım oyunu istek listeme ekledim ilk fırsatta alıp denerim :).

Bazıları Far Cry serisi için hep benzer oyunları çıkartıyor diyor, o yüzden ilk defa oynadığımı belirtmek için yazdım. Tavsiyenizi dikkate alacağım oyunu istek listeme ekledim ilk fırsatta alıp denerim :)

3'ten sonrası tekrar zaten. Oynamaya değmez desem yeridir :)

GTA San Andreas bence açık dünyası gayet iyi hikayesi zaten çok iyi grafik paketleriyle falan oynayabilirsin eski gelirse.
oynadım :(
Açık dünya ve FPS değil ama Undertale'de 24 saatim var. Bence hikayesi harika.
Onuda oynadım
Witcher 3 > hikaye konusunda oldukça başarılı.
Skyrim > klasiktir, zaten sen de yazmışsın.
Far Cry Primal > önceki oyunlarını oynamamıştım, bu oyun bayağı hoşuma gitti.
Kingdoms of amalur re-reckoning > bu oyunu çıktığı yıllarda severek oynamıştım, daha dün Steam'de gezerken gördüm aklıma geldi yazayım dedim belki şimdi oynasam o zaman oynadığım kadar hoşuma gitmez ama o zaman güzeldi.

Far Cry serisini çok severim zaten 3. oyunuda oynadım diğer oyunlarada bakacağım. Skyrim'de oynadım. Dediğin oyuna bir bakarım teşekkürler 👍

Son düzenleme:
Bazıları Far Cry serisi için hep benzer oyunları çıkartıyor diyor, o yüzden ilk defa oynadığımı belirtmek için yazdım. Tavsiyenizi dikkate alacağım oyunu istek listeme ekledim ilk fırsatta alıp denerim :).
Far cry 3 ü oyna seriyi bırak zaten oynamana gerek yok diğerlerini ama far cry 3 ü oyna mutlaka bide witcher 3 sonra hellblade var mükemmel rdr2 var death strading var Buda çok güzel

Yeni konular

Geri
Yukarı