Hikayeli oyun tavsiyeleri

Arkadaşlar merhaba, kendime bir liste yaptım;

- Dying Light Enhanced Edition
- Castlevania LoS serisi
- Dying Light 2: Stay Human
- The Witcher 3: Wild Hunt
- The Walking Dead Telltale Edition
- GTA 5

Sırayla bunları oynamayı düşünüyorum, sonrasında PC'de oynayabileceğim hikaye önerileriniz var mıdır?
Dying Light oyunları uzun soluklu seriler. İlk oyunu 4 defa bitirdim 170 saat falan oynadım. 2. oyunu ise 1 defa bitirdim. 2. olarak arkadaşlarla arada birbirimizin save kayıtlarına girip oynuyoruz. 93 saate yakın oynamışım. Epic üzerinden al indirimli olarak ikisi tek bundle içinde vardı.

Witcher 3 ve Walking Dead alınır. Uzun süre oynanabilir oyunlar. GTA 5 önermem hikayesi çok kısa ve arkadaş ekibin yoksa veya Roleplay kasmayacaksan değmez aldığına.

Uzun soluklu oyunlar bakıyorsan da RDR2 - Mad Max ve metro serisi var. Metro oyunları bundle olarak da epic games üzerinde satılıyorlar ucuza.

- Castlevania LoS serisi
- GTA 5

Sırayla bunları oynamayı düşünüyorum, sonrasında PC'de oynayabileceğim hikaye önerileriniz var mıdır?

- Castlevania LoS serisi
- GTA 5

Witcher 3 dlcleri 2 tane var ve 2 side harika. God of war-uncharted serilerine bakabilirsin. Ama witcher 3 dlcleri kesin önerimdir. Tr altyazıda var.

Dying Light oyunları uzun soluklu seriler. İlk oyunu 4 defa bitirdim 170 saat falan oynadım. 2. oyunu ise 1 defa bitirdim. 2. olarak arkadaşlarla arada birbirimizin save kayıtlarına girip oynuyoruz. 93 saate yakın oynamışım. Epic üzerinden al indirimli olarak ikisi tek bundle içinde vardı.

Witcher 3 ve Walking Dead alınır. Uzun süre oynanabilir oyunlar. GTA 5 önermem hikayesi çok kısa ve arkadaş ekibin yoksa veya Roleplay kasmayacaksan değmez aldığına.

Uzun soluklu oyunlar bakıyorsan da RDR2 - Mad Max ve metro serisi var. Metro oyunları bundle olarak da epic games üzerinde satılıyorlar ucuza.
1700506588700.png

Dying Light'ta durum şöyle, %27 tamamladım hikayeyi (Ana hikayeyi 9 saat mi ne oynadım), Witcher 3 ve Walking Dead'te var şu anda depolama alanım olmadığından indiremiyorum. GTA 5'i de bir arkadaş verdi Epic hesabını çok sağ olsun buradan. RDR2 bakacağım gibi bundan sonrasını... ilk Dying Light 2 Stay Human'ı da almam gerek gerçi.

Geri
Yukarı