Hikayeli oyunlar en iyi oyunlardır

Oynanabilir tek FPS oyunu CSdir gerisi boş.

Gel seninle Zula vs atak bende +7 quantum AUG olsun sana M4A1 verek bakalım kim kolsuz.
Dostum hayatında hiç titanfall 2 oynadın mı call of duty mw2 veya doom eternal oynadın mı bunlar da fps türünde oyunlar genelleyip hepsine saçma diyemezsin.

Sen başka oyun oynamadığın veya oynayamadığın için böyle olabilir mi dostum :D
FPS oyunlarını zula valo ve csden ibaret sanıyor arkadaş.

Dostum hayatında hiç Titanfall 2 oynadın mı Call of Duty MW2 veya Doom Eternal oynadın mı bunlar da FPS türünde oyunlar genelleyip hepsine saçma diyemezsin.

FPS oyunlarını Zula Valorant ve CS'den ibaret sanıyor arkadaş.

Şimdide cahil olduk :D ben bu 3'ünü kast ediyorum diğerlerine lafım yok.

FPS oyunları bence çok gereksiz. Özellikle şu Zula ve CS çakması çizgi film olan. Ölüyorsun sinirin bozuluyor, arkalanıyorsun sinirin bozuluyor, adam koşarak HS atıyor sinirin bozuluyor, adam para basıyor senin 10 sene uğraşsan dizemeyeceğin çarı diziyor. Ama hikayeli oyunda böyle dertler yok kendi halinde takılıyorsun. Fikrime katılmayan olabilir saygı duyarım.
2 sinide oynayanlardanım şuana kadar birsürü hikayeli oyun oynadım zevk aldım ama online oyunların zevki farklıdır ben online oyunları ciddiye alarak oynamıyorum trolle karışık oynuyorum yinede rankım yüksek kalıyor ve zevkli oluyor hele bide arkadaşlarınla girdiğinde.

Zula'da yetenek mi gerek :D

Neden Zula ve CS çakması oyunlar üzerinden örnek veriyorsun? Valorant'ta birçok karakter ve olayları CS ve Overwatch'dan alınma gibi durabilir belki de alınmıştır ama diğer hepsinden verdiği zevk farklıdır. Zula'da bir Türk yapımı oyun zamanında da gayet güzeldi oynanabilirdi gidip Zula'yı kötülüceğine FPS oyunu yapmayı deneyebilirsin belki daha güzelini yaparsın dostum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı