Hikayenin sonunu bizim belirlediğimiz oyun tavsiyesi

Başka var mı? Genelde Detroit ve Baldur's Gate 3 dışında öneri alamıyorum.
Direkt son sayfaya geçtim verildiyse tavsiye kusura bakmayın.
- Baldurs gate ile aynı mantık ama farklı oyun divinity original sin2 olabilir istediğiniz türde.
- Undertale olabilir. 3 ya da 4 sonu vardı yaptığınız seçimlere göre.
Aklıma bunlar geldi
Heavy Rain falan var detroit tarzı.

- Baldurs gate ile aynı mantık ama farklı oyun divinity original sin2 olabilir istediğiniz türde.
Bu nedense beni çok sarmadı. Başları sıkıcı geldi ve yaptığım seçimlerin bir sonucu yokmuş gibi geldi. O yüzden bende onu silip Cyberpunk 2077 yükledim. Pişmanda değilim. Siberpunk/Cyberpunk aşığı biri olarak Cyberpunk 2077 en sevdiğim oyun.

Bu nedense beni çok sarmadı. Başları sıkıcı geldi ve yaptığım seçimlerin bir sonucu yokmuş gibi geldi. O yüzden bende onu silip Cyberpunk 2077 yükledim. Pişmanda değilim. Siberpunk/Cyberpunk aşığı biri olarak Cyberpunk 2077 en sevdiğim oyun.
Naptınız hocam cp nere dos2 nere :D tabii ki sevmek zorunda değilsiniz ama çok ayrı dünyaların oyunları ikiside cp de seçimlerin hiçbir önemi yok. En azından bulmuşsunuz oyununuzu iyi oyunlar dilerim, cp de güzel oyundur :D

Naptınız hocam cp nere DOS2 nere :D tabii ki sevmek zorunda değilsiniz ama çok ayrı dünyaların oyunları ikisi de cp de seçimlerin hiçbir önemi yok. En azından bulmuşsunuz oyununuzu iyi oyunlar dilerim, cp de güzel oyundur :D

İkisi de birbirinden tamamen bağımsız biliyorum. DOS2'yi hazır silmişken onu yükleyeyim dedim. Cyberpunk'tan sonra da The Witcher, Skyrim, Dying Light diye giderim. 300 oyunun arasından en son oynayacağım oyun Baldur's Gate 3, Detroit, RDR2 falan olur. Yani planım o yönde, zirvede bırakmak.

İkisi de birbirinden tamamen bağımsız biliyorum. DOS2'yi hazır silmişken onu yükleyeyim dedim. Cyberpunk'tan sonra da The Witcher, Skyrim, Dying Light diye giderim. 300 oyunun arasından en son oynayacağım oyun Baldur's Gate 3, Detroit, RDR2 falan olur. Yani planım o yönde, zirvede bırakmak.
Güzel seçim siz güzel oyunlarıda oynamamışsınız ben oynayıp farklı tür arayışındasınız sandım. Rpg olarak Skyrimde önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı